سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | شنبه، ۹ بهمن ۱۴۰۰

گاه گمن - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

گاه گمن

گاه گمن برنامه صبحگاهی با فضایی بانشاط است که روزهای زوج بصورت زنده از شبکه خلیج فارس تقدیم مخاطبان عزیز می شود . این برنامه صبحگاهی از ساعت 7:15 لغایت 8:45 صبح روی آنتن می رود . در روزهای فرد نیز در همین ساعت باز پخش این برنامه می باشد.

گاه گمن با محوریت تزریق حال خوب و نشاط وشادابی صبحگاهی موضوعات مختلف و متنوعی اعم از اجتماعی ، ورزشی ، فرهنگی و ... را شامل می شود . گزارش هواشناسی ، اطلاعات راهها ، ساعت حرکت قطارها و شناورها ، معرفی دمنوش ها و ... از اجزای این برنامه است.
این برنامه بنا دارد سرزنده و پرانرژی اجراشود تا آغاز یک روز باشناط و امید برای مخاطبانش فراهم سازد ..با توجه به آب وهوای بسیار خوب و مطبوع در فصل پاییز وزمستان برنامه در فضای باز وبیرون از استودیو تقدیم مخاطبان می گردد.گاه گمن اولین برنامه جدی شبکه تلویزیونی خلیج فارس برای نوبت صبحگاهی است . از آنجایی که یکی از کارکردهای برنامه صبحگاهی ایجاد نشاط و شادابی و امید به زندگی مردم است ، گاه گمن خلیج فارس با تهیه کنندگی و اجرای محمد عوض پور بر روی آنتن می رود . در سری جدید آن در کنارمحمد عوض پور  رحیم میرابی و سعید مریدی اجرای برنامه را انجام می دهند .دیگر عوامل برنامه عبارتند از : نویسنده : فاطمه امیر ابراهیمی – کارگردان تلویزیونی : علی خائف ، ونوس امیری و میثم عارفی نیا – گزارشگر : علی قریشی – منشی صحنه : صدیقه سنگرزاده و وجیهه عامری – صدابردار : سید اسماعیل ساداتی

Loading the player...
سال تولید: 1400
عوامل تولید:

مجریان : محمد عوض پور  رحیم میرابی و سعید مریدی

نویسنده : فاطمه امیر ابراهیمی –

کارگردان تلویزیونی : علی خائف ، ونوس امیری و میثم عارفی نیا –

گزارشگر : علی قریشی – منشی صحنه : صدیقه سنگرزاده و وجیهه عامری – صدابردار : سید اسماعیل ساداتی