جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

پرپروک - پرپروک

 

 

معرفی برنامه

پرپروک

پرپروک


Loading the player...

تهیه کننده : علیرضا حمیدی زاده

پرپروک برنامه ای ویژه گروه سنی کودک است که درپاییز از سیمای خلیج فارس تولید و پخش می شود .

این برنامه دو مجری خانم و آقا دارد که با حضور کودکان در استودیو  تولید و پخش می گردد . هر روز در برنامه به صورت ریتمیک  و با اشعاری شاد به یک موضوع اخلاقی و تربیتی  می پردازد و با برگزاری مسابقه بین کودکان و اجرای نمایش طنز تلاش می شود  لحظات شاد و مفرحی برای کودکان ایجاد نماید.

آیتم های برنامه :

آن روزها : از بچه ها خواسته می شود تا عکس یا تصویر پدر و مادر را بفرستند و همچنین بازی های قدیمی مقطع ابتدایی  و خاطرات شیرین بچگی را بازگو کنند.

ارسال خلاقیت ها و تخصص های فردی کودکان : ارسال تصاویر (فیلم)کوتاه از خلاقیت و تخصص خاص وحتی لحظات شاد و با نشاط ،همکاری و مشارکت در امورات منزل ، عکس کنار مادر بزرگ و یا پدر بزرگ ها ،گل یا درختکاری ، صدقه دادن ، نماز و قرآن خواندن و ...فرزند خانواده به برنامه و پخش تعدادی از آنها در برنامه.

مسابقه: با حضور بچه های حاضر در استودیو مسابقه جذاب و پر هیجان اجراء می شود تا حس مشارکت و مشورت در بچه ها تقویت شود.

کارتون : برای ایجاد جذابیت بیشتر از کارتون های جذاب و آموزنده در بین برنامه استفاده می شود.

گزارش : گزارشگر در مهد یا دبستان ها حضور پیدا کرده و بعنوان زنگ پرپروک بچه ها را در کنار حیاط یا سالن مدرسه جمع کرده و یک گفتگو کوتاه  یا یک مسابقه جذاب بین آنها برگزار می کند.

قصه ،نمایش : قصه های کوتاه و جذاب توسط راوی بیان می شود و همان قصه به کمک مجریان و کودکان حاضر در استودیو به شکل نمایش اجرا خواهد شد.

پرپروک روزهای زوج ساعت 15:45 پخش می شود و شما می توانید تکرار برنامه را فردای همان روز مشاهده کنید.

سال تولید: پاییز 95


نقاشی های شما