جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

پرپروک زمستان - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

پرپروک زمستان

Loading the player...

پرپروک در زمستان 93 با حال و هوایی جدید مهمان کودکان هرمزگانی است. فضای برنامه تداعی گر یک لنج فانتزی است که کودکان با حضور در استودیو سفرهای ماجرا جویانه ای را با کاراگاه ساسان تجربه خواهند کرد .

در هر سفر لنج پرپروکی به بررسی اخبار رسیده شده از گل ابریشم می پردازد ومجری و بازیگران خبرها را به صورت نمایشی پیگیری می کنند. در خلال این خبرها نکات اخلاقی و تربیتی به کودکان آموزش داده خواهد شد. باب گولی در این سفرها دستیار حواس پرت کاراگاه است که کودکان را همراهی می کند و با ایجاد صحنه های طنز موجب شادی کودکان خواهد شد.

 در این سفرهای ماجراجویانه مجری و بازیگران با خواندن ترانه های ریتمیک و قصه گویی خبرهای رسیده و موضوعات روزهای هفته را به کودکان آموزش می دهند.

 این برنامه آیتم های متنوعی نیز دارد که در فواصل برنامه نمایش داده می شود. از قبیل پخش کارتون، ریتمیک ، مسابقات ورزشی در مدارس، مسابقه بین کودکان حاضر در  استودیو، گزارش و معرفی مشاغل ، سفرنامه عمو ساسان به مناطق محروم ، نمایش ضبطی بررسی مشکلات بچه ها و ...

لازم به ذکر است برنامه پرپروک در این زمستان هر هفته به یکی از شهرستانهای استان هرمزگان سفر کرده و برنامه را با حضور کودکان آن منطقه به صورت زنده اجرا خواهد کرد.

  این برنامه در 72 قسمت 45 دقیقه ای هر روز ساعت 15:45  به صورت زنده از سیمای خلیج فارس پخش می شود.

سال تولید: 1393

تهیه کننده :سیما محمد پور

نویسنده و کارگردان :مصیب داوریجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام وخسته نباشید به تمام عوامل برنامه خوب... بیژن ضمیر نستا ۱۳۹۴/۰۳/۲۲ ۱۰:۳۹

بیژن ضمیر نستا
با سلام وخسته نباشید به تمام عوامل برنامه خوب وآموزنده پرپروک خواهشمندم برنامه ضبط شده تاریخ 19 خرداد 94 رو به آدرس ایمیلم ارسال فرمایید یا نحوه دریافت آن را به اینجانب اعلام نمایید . در تاریخ فوق فرزند اینجانب عرشیا ضمیر نستا در برنامه حضور داشته اند . بازهم سپاسگذارم
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۲۲ ۱۰:۳۹