جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

ویژه برنامه روز جوان - نمایش محتوای صدا

 

 

ویژه برنامه روز جوان

Loading the player...

حضرت علی اكبر (ع) فرزند ابی عبدالله الحسین(ع) در یازدهم شعبان، سال43 قمری در مدینه منوره دیده به جهان گشود با توجه به اینکه وی جوانی خوش چهره، زیبا، خوش زبان و دلیر بود و از جهت سیرت و خلق و خوی و صباحت رخسار، شبیه ترین مردم به پیامبر اكرم(ص) و شجاعت و رزمندگی را از جدش علی ابن ابی طالب (ع) به ارث برده و جامع كمالات، محامد و محاسن بود در کشور عزیزمان ایران این روز بعنوان روز جوان در نظر گرفته شده است.

رادیو خلیج فارس در روز جوان و همزمان با ولادت حضرت علی اکبر(ع) برنامه وقتی جوونی را به صورت ویژه با حضور جوانان تولید و پخش خواهد کرد. این برنامه با همت صدا و سیمای خلیج فارس و از محل سالن اجتماعات زنده یاد کورش گرمساری شهر بندرعباس پخش خواهد شد. حضور جوانان استان در این جشن بلامانع است.

هدف این برنامه اهمیت به جوانان و ایجاد فضایی شاد به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر(ع) و همچنین معرفی جوانان موفق استان و ایجاد انگیزه برای جوانان دیگر می باشد.

عوامل برنامه بواسطه اعیاد شعبانیه سعی در این دارند که لحظات شاد و مفرحی را برای شنوندگان فراهم کنند.

از بخش های این ویژه برنامه می توان به مسابقه ، گزارش ، نمایش طنز، موسیقی باکلام و بی کلام ، حضور کارشناس، تلفن و پیامک اشاره کرد.

ویژه برنامه روز جوان با ساختار ترکیبی نمایشی در یک برنامه 120 دقیقه ای روز ولادت حضرت علی اکبر(ع) ساعت 17:30 به صورت زنده از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کننده: مهرنوش ایرانخواه

گویندگان: سعید دادی زاده – لیلا غلامی – سامان سایبانی

گزارشگر: رباب عامری

کارشناس : حجت الاسلام خیراندیش