جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

وقتی جوونی - نمایش محتوای صدا

 

 

وقتی جوونی

Loading the player...

جوانان قشر عظیمی از افراد جامعه را شامل می شوند که با توجه به شرایط  سنی نیاز به فضایی شاد و سرگرم کننده دارند از این رو رادیو خلیج فارس برای پرکردن اوقات فراغت جوانان هرمزگانی برنامه وقتی جوونی  را تولید و پخش می کند.

وقتی جوونی شامل آیتمهای طنز بسیاری ازجمله چه توآ ،تاکسی، دکتر بخش روانشناسی، دوست دارم که ،تلفن و پیامک ها و مهمان می باشد.

هر برنامه با گفتار گوینده و ترانه های کوتاه آغاز می شود . دو گوینده بازیگر به صورت نمایشی وارد موضوع برنامه می شوند و ضمن اجرای نمایشی شاد، گفتگوی مستقیمی نیز با مخاطب خواهند داشت.

در بخش اول برنامه درباره موضوع برنامه قطعنامه ای به صورت اعلامیه طنز صادر می گردد.  گزارشی نیز مرتبط با موضوع برنامه پخش خواهد شد تا مخاطب آمادگی لازم برای بحث آن روز را پیدا کند.  علاوه بر آن دو آیتم "دوست دارم که" و "یاد بچگی ها به خیر" گزارشهایی هستند که از زبان افراد جامعه به آرزوها و خاطرات خوش آنها می پردازد.

آیتم "دکتر بخش روانشناسی " نیز یک آیتم طنز است که پزشکی برخلاف تمام پزشک های روانشناسی شرایط ایده آل را در نظر نمی گیرد و در  هر برنامه با گفتارهای ضد و نقیض خود علاوه بر ایجاد فضایی شاد جوانان را به اندیشه و انتخاب صحیح دعوت می کند.

"چه توا" آیتم نمایشی است که دوشنبه ها پخش می شود. این آیتم میزگردی جوانانه است که در قالب طنز خواسته های جوانان را عنوان می کند .

 "تاکسی" نیز یک آیتم نمایشی است . در این نمایش یک راننده تاکسی موضوعات اجتماعی و آداب برخورد اجتماعی را به جوانی که مسافر تاکسی اوست گوشزد می کند.

پنج شنبه ها در برنامه مهمان خواهیم داشت. علاوه بر آن مخاطبان می توانند با برنامه از طریق پیامک ، تلفن و یا تالارهای گفتگوی سایت تماس گرفته و نظرات خود را بیان کنند. که این نظرات در فواصل برنامه پخش خواهد شد.

هدف این برنامه ایجاد فضایی شاد و پرداختن به مسائل مربوط به جوانان و ایجاد اعتماد به نفس در آنها می باشد. در این برنامه سعی می شود مشکلات و مسائلی که جوانان امروزی با آن درگیر هستند مطرح و از زبان کارشناسان راه حل های مناسبی نیز برای آن ارائه شود.

این برنامه شنبه تا پنج شنبه ساعت 17:15 از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده: مهرنوش ایرانخواه