رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

وزیر بهداشت : مردم نشان دادند در مسیر ارزشهای انقلاب در حرکتند - نمایش محتوای خبر

 

 

وزیر بهداشت : مردم نشان دادند در مسیر ارزشهای انقلاب در حرکتند

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی گفت : امروز با ایستادگی ملت ایران ، کشوری داریم که مستقل تر از همه نظام ها و کشورهای دنیا است.

دکتر حسن قاضی زاده هاشمی امروز در مراسم باشکوه راهپیمایی 22 بهمن در بندرعباس افزود : مردم شریف ایران اسلامی امروز با حضور در راهپیمایی 22 بهمن نشان دادند که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تنها به مردم انقلابی و با بصیرت متکی است.

وی با اشاره به تلاش دشمنان برای دو قطبی کردن و از بین بردن اتحاد مردم ایران گفت : خوشبختانه مردم ایران با حضور خود در راهپیمایی از حزب ها و گروه های مختلف نشان دادند که در مسیر حزب الهی و ارزش های انقلاب اسلامی در حال حرکت هستند.

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به آثار مثبت برجام افزود : برجام موجب شد بین قدرت های بزرگ و تندروها فاصله و طرح ایران هراسی با شکست روبرو شود.

دکتر قاضی زاده هاشمی در تشریح عملکرد دولت در عرصه اقتصادی گفت : خوشبختانه با تلاش دولت شاهد کاهش تورم از 44 درصد به 7 درصد هستیم .

وی افزود : هرچند که تا حدودی از رکود خارج شدیم ولی تا رسیدن به شرایط مطلوب فاصله زیادی در پیش داریم.

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به خدمات گسترده نظام سلامت در کشور گفت : اکنون خدمات بستری در روستاها کمتر از 3 درصد و در شهرها کمتر از 6 درصد است که این موضوع نشان دهنده موفقیت نظام سلامت در کشور است.

دکتر هاشمی افزود : در سه سال گذشته بیش از 250 میلیارد تومان در بخش بهداشت و درمان هرمزگان هزینه شد.

وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی با اشاره به کمبود هزار تخت بیمارستانی در هرمزگان گفت : در آینده ای نزدیک 3 بیمارستان مجهز در هرمزگان ساخته و 150 طرح بهداشتی و درمانی نیز اجرا می شود.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما