جهش تولید | جمعه، ۱۴ آذر ۱۳۹۹

هفته دفاع مقدس در قاب شبکه خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

هفته دفاع مقدس در قاب شبکه خلیج فارس

هفته دفاع مقدس در قاب شبکه خلیج فارس
به منظور گرامیداشت یاد وخاطره هشت سال دفاع مقدس وارج نهادن به مقام شامخ شهدا شبکه استانی خلیج فارس ویژه برنامه هایی متناسب با این ایام پخش می کند.
کربلای جبهه ها – شکوه اقتدار و مسابقه رزم آورد از جمله ویژه برنامه های شبکه استانی خلیج فارس است که روی آنتن می رود.
سیمای مرکز خلیج فارس بمناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه کربلای جبهه ها تدارک  دیده است.درهفته دفاع مقدس ویژه برنامه کربلای جبهه ها در حوزه سیما به تهیه کنندگی عبدالمهدی ذوالفقار پور  روی آنتن می رود.این برنامه در هفت قسمت 60 دقیقه ای به گوشه هایی از خاطرات رزمندگان دوران هشت سال دفاع مقدس می پردازد.دعوت از فرماندهان ارشد نظامی استان – حضور رزمندگان و ایثارگران دفاع مقدس – سرود – خواننده های استان – وله  و خانواده شهدا از بخش های این ویژه برنامه تلویزیونی است که توسط سید مصطفی مهرآذین اجرا می شود.کربلای جبهه ها با آغاز هفته دفاع مقدس هرشب از سیمای خلیج فارس پخش می شود.
شکوه اقتدار: عنوان ویژه برنامه ای است به تهیه کنندگی امیر ارسلان خوبیاری در7 قسمت 75 دقیقه ای که با هدف ارج نهادن و پاسداشت رشادت ها وشجاعت های رزمندگان اسلام در هشت سال جنگ تحمیلی از رادیو خلیج فارس پخش خواهد شد.
با توجه به هفته دفاع مقدس برنامه مطابق با روز شمار این هفته در بخش های مختلف و متنوع گزارش – معرفی شهدای استان – تلفن و پیامک و معرفی شهدای مدافع حرم پخش می شود.
رزم آورد : با هدف سرگرمی وتفریحی و ارائه اطلاعات عمومی درقالب مسابقه سعی دارد نسل حاضر را با حال وهوای دوران دفاع مقدس آشنا کند.این مسابقه رادیویی نیز همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس از صدای خلیج فارس پخش می شود.
این مسابقه در قالب آیتم های کوتاه و ایستگاهی درقالب سوال در زمینه های اطلاعات دفاع مقدس ، پخش افکت وتشخیص آن ، دفاع مقدس وهنر و هرمزگان در جبهه ها از صدای خلیج فارس تقدیم مخاطبان می شود.
مسابقه رزم آورد در شش قسمت  به تهیه کنندگی امید تنی  از صدای خلیج فارس پخش می شود.