جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

هرمز و افسانه های گمشده - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

هرمز و افسانه های گمشده

Loading the player...

انیمیشن «هرمز و افسانه های گمشده» در سیزده قسمت 11دقیقه ای به تهیه کنندگی و کارگردانی جمال رحمتی در واحد انیمیشن صدا و سیمای خلیج فارس تولید شد.

جمال رحمتی تهیه کننده وکارگردان این انیمیشن درباره داستان این مجموعه گفت: انیمیشن هرمز و افسانه های گمشده داستان پسر بچه ای بنام هرمزاست که در زمانهای قدیم در بندرعباس زندگی می کرد. او به همراه دوستان خود برای بدست آوردن کتاب دانش بشری به راه می افتند، در این میان شخصیت های منفی داستان موانعی را بر سر راه هرمز و دلاوران کشتی خورشید قرار می دهند، دلاوران با پیدا کردن کتیبه های راهنما لحظه به لحظه به هدفشان نزدیک می شوند و در ادامه اتفاق هایی می افتد. وی هدف از تولید این مجموعه را به تصویرکشیدن داستانی با موضوع محلی عنوان کرد و افزود: با توجه به این که مجموعه فوق با ویژگی های محلی تولید می شود برای مخاطبان ایرانی جذابیت های لازم را خواهد داشت. وی با بیان اینکه تکنیک مورد استفاده در این انیمیشن کات اوت است که در محیط سه بعدی ساخته شده است و باگنجاندن طنز در روایت و خلق تصاویری جذاب بصری درتلاش هستیم مجموعه ای مخاطب پسند تولید کنیم.

دیگرعوامل برنامه عبارتنداز:

دستیار کارگردان:هادی رحمتی- فیلمنامه نویس:بهزادخداپرستی- مدیرتولید:شیرین شاهرخ شاهی- صداگذاری:مهدی رحمتی- موسیقی:دیویدگالوسیان- مدیردوبلاژ:مهدی بقاییان- انیماتورها:جمال رحمتی، ملیحه احمدی، فرشته محرمی، شبنم شکری و افسانه صانعی

{gallery}tazesima/afsanyehormozz{/gallery}