جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

هرمزگان ؛ میزبان سومین دوره جشنواره پویانمایی و نمایشهای عروسکی تلویزیونی در سال 99 - نمایش محتوای خبر

 

 

هرمزگان ؛ میزبان سومین دوره جشنواره پویانمایی و نمایشهای عروسکی تلویزیونی در سال 99

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : سال آینده به میزبانی مرکز خلیج فارس برگزار می‌شود که نقطه عطفی در تولید برنامه‌های کیفی است .

مهران جلائی در مراسم گرامیداشت سالروز تاسیس شبکه استانی خلیج فارس گفت: در برنامه سازی‌های صداوسیما به دو مساله رونق تولید و بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی توجه ویژه‌ای شده است و ستاد این دو موضوع در رسانه ملی راه اندازی شده است .

وی گفت : مهم‌ترین رویداد تقویمی در سال ۹۸ انتخابات مجلس شورای اسلامی است که رسانه استانی به دو مهم حضور حداکثری مردم در انتخابات و رعایت اصل بی طرفی توجه می‌کند .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با اشاره به جایگاه مرکز بین رسانه‌های استانی افزود : در آخرین ارزیابی‌های صورت گرفته ۳ نفر از مجریان و گزارشگران مرکز رتبه برتر کشوری کسب کردند.

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان نیز گفت : استانداری هرمزگان آماده همکاری‌های مالی و پشتیبانی در برگزاری سومین جشنواره پویانمایی رسانه ملی به میزبانی هرمزگان در سال ۹۹ است.

عباس میرزاد افزود : انیمیشن مهم‌ترین ابزار برای انتقال پیام در دنیای ارتباطات است که باعث ماندگاری اطلاعات در ذهن افراد می‌شود .

وی گفت : رسانه ملی در استان با توجه به تنوع مذهب و قومی نقش اساسی و ارزنده‌ای در وحدت ملی و همدلی و تقویت آن در جامعه دارد .

سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری هرمزگان افزود : در برنامه سازی‌های انتخاباتی نیز باید سلایق سیاسی کنار گذاشته شود و اصل مشارکت حداکثری مورد توجه باشد .

شبکه استانی خلیج فارس ۹ مردادماه ۱۳۸۰ راه اندازی شد.