جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ خرداد ۱۳۹۹

نگاه مثبت سازمان صدا و سیما به حوزه فنی رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

نگاه مثبت سازمان صدا و سیما به حوزه فنی رسانه

به مناسبت روز مهندس از مهندسان حوزه فنی صدا و سیمای خلیج فارس تجلیل شد.

مدیر کل ارتباطات زمینی و ماهواره ای سازمان صدا و سیما در این مراسم گفت : حوزه فنی یکی از وزنه های مهم سازمان برای سیگنال رسانی به بینندگان است.

بلادیان افزود : کارکنان بخش فنی در گرمای طاقت فرسا و سرمای شدید در اقصی نقاط کشور تلاش می کنند تا سیگنال ها را از تولید تا انتشار با حراست کامل به دست بینندگان برسانند.

وی گفت : مهندسان در این روز کارنامه یکساله خود را مرور کنند تا ببینند برای خدمت به جامعه چه گام هایی می توانند بردارند.

مدیر کل ارتباطات زمینی و ماهواره ای رسانه ملی افزود : نگاه سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران به حوزه فنی مثبت و خدمات کارکنان این بخش قابل تقدیر است .

بلادیان گفت : در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل، فعالیت های خوبی در حوزه سیگنال رسانی در کشور برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی انجام شده است.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس هم در این مراسم گفت : با ورود رسانه های نوین با ویژگی های چند رسانه ای ، فرامکانی و فرا زمانی بودن رساندن پیام با کیفیت به مخاطب از وظایف حوزه فنی سازمان است.

مهران جلائی افزود : برای مستحکم کردن رسانه ملی در فضای رقابتی رسانه های دیجیتال باید شناخت کامل از فناوری های نوین پیدا کرد.

وی گفت : بیش از 200 شبکه ماهواره ای فارسی زبان علیه ارزشها و اعتقادات مذهبی ایرانیان برنامه پخش می کنند و جوانان را هدف خود قرار داده اند .

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس افزود : باید به سرعت و کیفیت در برنامه ها توجه و با استفاده از فناوری های نوین مخاطبان بیشتری جذب کرد .

معاون فنی صدا و سیما مرکز خلیج فارس هم گفت : با راه اندازی 20 ایستگاه تلویزیونی برای بیش از 91 درصد از جمعیت استان امکان دریافت شبکه های دیجیتال تلویزیونی فراهم شده است.

احمد شیخ سیوندی افزود : با نصب تجهیزات مورد نیاز در 50 ایستگاه تلویزیونی تا خرداد ماه سال آینده جمعیت تحت پوشش استان به بیش از 94 درصد می رسد.

پنج اسفند زادروز خواجه نصیرالدین طوسی روز مهندس است .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما