رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۴ اسفند ۱۳۹۸

معرفی فرمانده جدید سپاه امام سجاد استان هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی فرمانده جدید سپاه امام سجاد استان هرمزگان

معرفی فرمانده جدید سپاه امام سجاد استان هرمزگان

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بندرعباس گفت : بسیج و سپاه با توجه به نیازهای کشور در هر مقطع زمانی برنامه ریزی و هدف گذاری می کنند.

سردار نقدی امروز (چهارشنبه) در مراسم تودیع و معارفه فرمانده سپاه امام سجاد استان هرمزگان در بندرعباس افزود : هدف گذاری بسیج سازندگی در شرایط کنونی اقتصاد کشور، تولید ملی و گسترش فرهنگ اسلامی و راهکارهای اقتصاد مقاومتی با همراهی مردم است .

رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت : در جبهه جنگ نرم هم امروز بسیجیان با بهره گیری نرم افزاری برای اشاعه فرهنگ ایرانی - اسلامی و گسترش ارزشهای انقلاب اسلامی می کوشند.

استاندار هرمزگان هم در این مراسم با اشاره به نقش بی بدیل بسیج و سپاه در حراست از کیان کشور و آرمانهای نظام جمهوری اسلامی گفت : بسیج و سپاه در عرصه اقتصادی هم ورودی موفق دارند.

جادری افزود : اشتغالزایی بسیج سازندگی با توانمند سازی متقاضیان کار و حمایت تسهیلاتی و آموزشی آنان از خدمات بسیج در عرصه اقتصاد است.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس هم بسیج و سپاه را برآمده از مردم دانست.
آیت الله نعیم آبادی گفت : امروز بسیج و سپاه با آمادگی کامل برای حفظ ارزشهای انقلاب اسلامی در عرصه های فرهنگی ، اقتصادی ، صنعتی و فرهنگی هم پیشرو و فعال است.

در این مراسم با قدردانی از خدمات سردار مارانی فرمانده پیشین سپاه امام سجاد هرمزگان ، سردار ترابی بعنوان فرمانده جدید سپاه امام سجاد استان معرفی شد.