رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

معرفی برگزیدگان حوزه صنعت و معدن استان هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

معرفی برگزیدگان حوزه صنعت و معدن استان هرمزگان

معرفی برگزیدگان حوزه صنعت و معدن استان هرمزگان

در همایش صنعت و معدن از 15 نفر از فعالان حوزه صنعت و معدن استان تقدیر شد.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان گفت : 9 نفر از این فعالان صاحبان واحدهای موفق صنعتی و معدنی پر رونق ، 2 نفر ارائه کنندگان طرح های نمونه صنعتی و معدنی ، یک نفر گرداننده برتر واحد نمونه فنی و مهندسی و یک نفر اکتشافگر معادن هرمزگان بودند.

خلیل قاسمی افزود : در این مراسم از یک نفر هم بعنوان پیشکسوت صنعت استان و مسئول دبیرخانه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در استان هم قدردانی شد.

وی گفت : رونق در کار ، رعایت موازین علمی و قانونی ، افزایش صادرات و اشتغال وارزآوری و خلاقیت در امور از شاخصهای برگزیدگان است.

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت هرمزگان افزود : شهرکهای صنعتی در همه شهرستانهای استان فعالند.

خلیل قاسمی گفت : تلاش برای رونق تولید، افزایش صادرات و هدفمندی در واردات از راهبردهای اصلی سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان در سال 95 است.

رئیس اتاق بازرگانی ، صنعت و معدن استان نیز در این مراسم گفت : برای افزایش تولید به یاری بیشتر مسئولان نیاز است.

مهدی صباغ زاده افزود : تأمین نقدینگی و سرمایه در گردش برای واحدهای صنعتی و معدنی نیمه فعال و یا غیر فعال استان ضروری است.

حجت الاسلام ذوالقدر نماینده شرق هرمزگان در مجلس شورای اسلامی هم گفت : خروج از رکود و حمایت برای تامین نقدینگی و سرمایه در گردش واحدهای صنعتی و معدنی بحران زده ضروری است.

احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی نیز گفت تعامل نمایندگان مجلس با دولتمردان برای رونق تولید در کشور و استان ضروری است .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما