رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

مشخص شدن نتایج بررسی اعتراض داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا - نمایش محتوای خبر

 

 

مشخص شدن نتایج بررسی اعتراض داوطلبان شوراهای اسلامی شهر و روستا

رئیس هیئت نظارت بر پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هرمزگان گفت : نتایج بررسی داوطلبانی که نسبت به عدم احراز صلاحیت خود اعتراض داشتند مشخص شد.

احمد مرادی در سومین نشست توجیهی داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر بندرعباس افزود : در این بررسی ها که هفتم تا شانزدهم اردیبهشت انجام شد ، از 54 داوطلبی که به عدم احراز صلاحیت خود اعتراض داشتند 31 نفر تایید شدند.

وی گفت : در شهر بندرعباس 15 نفر ، بندرخمیر سه نفر ، سیریک دو نفر ، بندرلنگه شش نفر ، جاسک یک نفر ، حاجی آباد دو نفر و قشم دو نفر از داوطلبان انتخابات شورای اسلامی شهر تایید شدند.

رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هرمزگان افزود : نتایج بررسی اعتراض داوطلبان در شوراهای روستایی هم به زودی مشخص می شود.

مرادی گفت : داوطلبان شوراهای شهر که نسبت به عدم احراز صلاحیت خود در هیات نظارت اعتراض دارند می توانند به مرکز هیات عالی نظارت در تهران مراجعه کنند.

وی افزود : داوطلبان شوراهای اسلامی روستا که نسبت به عدم احراز صلاحیت خود در هیئت نظارت اعتراض دارند نیز می توانند به استانداری هرمزگان مراجعه کنند.

تبلیغات داوطلبان انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از 21 اردیبهشت به مدت 7 روز آغاز می شود.

عضو هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در هرمزگان نیز گفت : داوطلبان باید در روزهای تبلیغات با حفظ آرامش، برنامه ها و سوابق خود را به مردم بگویند و به دنبال تخریب دیگری نباشند.

حسین هاشمی تختی افزود : در انتخابات اصل بر رعایت قانون و رأی مردم است و هرچه مردم تصمیم بگیرند قابل احترام است.

خداپرستی رئیس هیات نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرستان بندرعباس نیز گفت : اکنون 182 صندوق اخذ رای در شهرستان بندرعباس در نظر گرفته شده است که 16 صندوق سیار است.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما