جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

مجموعه انیمیشن پاکا - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

مجموعه انیمیشن پاکا

مجموعه انیمیشن پاکا به تهیه کنندگی مازیار محمدی نژاد در صدا و سیمای خلیج فارس در حال تولیداست.

این مجموعه که در 26 قسمت 7دقیقه ای تولید می شود داستان نوجوانی است به نام دارا که تعطیلات عید را همراه باعمویش درروستای کوچکی درحاشیه جنگل های حرای جزیره قشم می گذراند. آن ها اولین بار است که در دل طبیعت روزگار می گذرانند و به طبیعت گردی عادت ندارند و با رفتارهای غلط خود مشکلات بسیاری برای طبیعت زیبای اطراف فراهم می کنند. پاکا به عنوان نماد طبیعت در مقابل رفتارهای دارا و عمویش می ایستد که ماجراهای طنز ولی آموزنده ای را به وجود می آورند.

تهیه کننده این مجموعه انیمیشن با اظهار امیدواری بر این که این مجموعه بتواند ضمن آشنایی مخاطبان با محیط زیست بومی جنوب ایران، ارزش حفظ و نگهداری طبیعت خدادادی را یادآوری کند افزود: تحقیق و نگارش مجموعه پاکا از بهمن ماه 88 شروع شد و مراحل پیش تولید و تصویرسازی آن فروردین ماه امسال به پایان رسید. وی از تولید دو قسمت ابتدایی این مجموعه خبر داد وگفت: قسمت های دیگر مجموعه تاپان امسال تولید شده و اردیبهشت ماه سال آینده آماده پخش می شود.

مجموعه پاکا را مهبد بذرافشان کارگردانی کرده است و میتراکیان بخت نویسندگی آن را برعهده داشته وخانم ها فاطمه مهری ،فاطمه فتحی منش، مرضیه عرفان منش، فریماه اکبری وآزاده فقیه به همراه آقایان سعید بیدزردی و علی بهروزی به عنوان انیماتوراین مجموعه را تولیدکرد ه اند.

برای مشاهده این مجموعه به لینک زیر مراجعه کنید

http://webtv.irib.ir/section/index/2662/1182