جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

ماه عاشقی - نمایش محتوای صدا

 

 

ماه عاشقی

Loading the player...

در ماه مبارک رمضان رادیو خلیج فارس در لحظات افطار با ویژه برنامه «ماه عاشقی در کنار مخاطبان می باشد. این برنامه سعی دارد فضایی پر از نشاط و شادی همراه با معنویت در لحظه افطار برای روزه داران هرمزگانی ایجاد کند هدف اصلی این برنامه توجه به اخلاقیات،اهمیت روزه داری و قرآئت قرآن در ماه رمضان و نقش آن در افزایش آرامش و رفاه اجتماعی می باشد.

این برنامه هر روز ،  به یکی از موضوعات اخلاقی و اجتماعی و تاثیر روزه بر رفتار مسلمانان می پردازد. همچنین در این برنامه از افراد خاص و موفق به عنوان مهمان دعوت می شود تا در برنامه حضور یابند و با آنها در خصوص موفقیت و آثار دین و روزه صحبت خواهد شد. این افراد ممکن است کارآفرین برتر، حافظ قرآن ، مادر نمونه، ورزشکار موفق و ... باشند.

در بخش گزارشگر نیز به آداب و رسوم روزه داری در ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف استان- حال و هوای مردم استان در ماه رمضان - روزه اولی ها و ... می پردازد.

برنامه ماه عاشقی مباحث کارشناسی نیز دارد. کارشناس مذهبی درباره موضوع برنامه صحبت می کند و به سوالهای شرعی شنوندگان جواب می دهد.

ماه عاشقی در 30 قسمت 75 دقیقه ای در آستانه افطار مهمان ضیافت معنوی روزه داران هرمزگانی است . شما می توانید هر شب ساعت 18:15 شنونده این برنامه در ایام ماه مبارک رمضان باشید.

تاریخ تولید: 1395

تهیه کنندگان : معصومه ناصری-امیرارسلان خوبیاری

نویسنده : معصومه ناصری

گزارشگر: مرتضی چشم براه

گویندگان: خانم ها نامی و امیر ابراهیمی