جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ماه رویایی - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

ماه رویایی

Loading the player...

سیمای خلیج فارس در ایام ماه مبارک رمضان ماه میهمانی خدا وماه شادی با ویژه برنامه " ماه رویایی" مهمان خانواده های هرمزگانی است.این برنامه به تهیه کنندگی آقای عبدالعزیز قاسمی در30قسمت 60دقیقه ای بصورت زنده و مستقیم پیش از اذان مغرب با روزه داران همراه می شود .

هر روز از یکی از چهره های خاص و برجسته  استانی دعوت می شود در برنامه حضور یابند. این افراد از بین کارآفرینان، افراد موفق ، نخبگان و ... انتخاب می شوند. در کنار معرفی این افراد به دلایل موفقیت آنها و نقش ایمان قلبی در موفقیت خواهیم پرداخت.

یکی از آیتم های این برنامه باغ آرزوها می باشد . در این آیتم به سراغ یتیمان، زندانیان دیه و مهریه، کودکان سرطانی و ... رفته و از آنها می خواهیم آرزوهای خود را بر روی کاغذی بنویسند. این آرزوها  در برنامه خوانده می شوند . بینندگانی که تمایل به براورده کردن این آرزوها دارند و می خواهند کمک کنند با برنامه تماس می گیرند و اعلام آمادگی میکنند.

در این برنامه کارشناس مذهبی به سوالات شرعی بینندگان پاسخ خواهد داد. همچنین بیان اخلاقیات برای زندگی بهتر و نقش دین در زندگی بهتر بیان خواهد شد.

گزارش ، مسابقه پیامکی، سرود و تواشیح و ادعیه از دیگر بخش های این برنامه می باشد.

سال تولید: 1394

تهیه کننده: آقای عبدالعزیز قاسمی

مجری:کورش زارعیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام.خیلیییییییییی خوشحالم استاد کوروش زارعی را... حسن حامدپور ۱۳۹۴/۰۳/۲۶ ۲۳:۰۱
با سلام اینجانب محمد زنگویی دانشجوی کارشناسی رشته... محمد زنگویی ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ ۰۷:۱۵

محمد زنگویی
با سلام اینجانب محمد زنگویی دانشجوی کارشناسی رشته آبخیز داری کشاورزی استان بوشهر درس می خوانم از شما می خواستم هر گونه اخبار و اطلاعاتی در خصوص برنامه های شما و شرکت در قرعه کشی دارید به شماره موبایل من حتما پیام یا زنگ بزنید با تشکر ادرس ما استان بوشهر خیابان ریشهر امام زاده بوشهر مرکز خرید شماره 3 با تشکر ....
-1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۴/۲۲ ۰۷:۱۵
حسن حامدپور
سلام.خیلیییییییییی خوشحالم استاد کوروش زارعی را امسال بعنوان مجری برنامه مجدد می بینم. سال قبل اجرای موفق و خوبی داشتند.امسال هم برای ایشون آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. چشم انتظار اجرای خوب ایشون هستم. سپاس استاد
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۳/۲۶ ۲۳:۰۱