جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

قلیه میگو - نمایش محتوای تولیدات ویژه

 

 

قلیه میگو

Loading the player...

دانلود

مواد لازم: میگوی تمیز شده نیم کیلو – پیاز 4 عدد – سیر رنده شده یک بوته کامل – گوجه فرنگی رنده شده 3 عدد- رب گوجه 2 قاشق غذاخوری – تمبر هندی ربع کیلو – گشنیز خرد شده ربع کیلو – شنبلیله خرد شده کمتر از ربع کیلو – نمک ، فلفل، زردچوبه، روغن به مقدار لازم

طرز تهیه : سیر و پیاز را با روغن سرخ کرده و بعد سبزی ها را به مواد اضافه کرده و تفت می دهیم رب گوجه و گوجه های رنده شده را با نمک و فلفل و زردچوبه به مواد در حال تفت دادن اضافه کرده و هم می زنیم و در آخر آب غلیظی که از تمر هندی به دست آورده اید را اضافه کرده و حرارت را کم می کنیم و اجازه می دهیم این مواد با هم جوش بخورند و جا بیفتند. در این فاصله در ظرفی دیگر میگو را با کمی سیر و پیاز تفت داده و به مواد اضافه می کنیم مدت پخت این قلیه 20 دقیقه تا نیم ساعت است.

 

Shrimp feed

Ingredients: 500 grams cleaned shrimp – 4 medium onions- a complete bushes of chipped garlic- 3 tomatoes (chipped)- 2 spoons tomato paste- 250 grams tamarind- 250 grams chopped coriander- less than 250 grams chopped fenugreek-the required amount of salt, pepper, turmeric and oil.

Recipe: first, fry onions and garlic in oil then add vegetables, tomato paste, chipped tomatoes, salt, pepper and turmeric. At the end add tamarind juice and reduce heat. Let the material boil. In the meantime fry shrimps with a little onion and garlic and add them to food. Food will be prepared after 20 or 30 minutes.