رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

قدردانی فرمانده نیروی دریایی ارتش از صدا و سیمای خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی فرمانده نیروی دریایی ارتش از صدا و سیمای خلیج فارس

فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مدیر کل مرکز صدا و سیمای مرکز خلیج فارس ، از عملکرد این مرکز در پوشش خبری رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۷ قدردانی کرد.

امیر دریادار حسین خانزادی در این دیدار گفت : پوشش خبری این رزمایش بسیار حرفه ای، اثر گذار، هنرمندانه و متعهدانه بود.

وی افزود : پوشش خبری این رزمایش، بازتاب ملی و جهانی داشت.

امیر دریادار خانزادی گفت : پوشش خبری مناسب رزمایش دریایی ولایت ۹۷ سبب اقتدار آفرینی بیشتر برای کشورمان و ترسیم گوشه‌ای از تلاش جان برکفان سختکوش و ولایتمدار نیروی دریایی ارتش است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس نیز در این دیدار گفت : این مرکز همه امکانات و ظرفیت‌ها را برای پوشش این رویداد خبری فراهم کرد و با نگاه حرفه‌ای و هنرمندانه آن را بکار گرفت.

مهران جلائی افزود : پوشش خبر‌های این رزمایش و دیگر ظرفیت‌های دفاعی کشورمان، همواره از راهبرد‌های خبری این مرکز بوده و خواهد بود.

وی گفت : خبررسانی و برنامه سازی با محوریت اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران و ارزش‌های انقلاب اسلامی از وظایف همیشگی این مجموعه است.

در پایان این دیدار فرمانده نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اهدای لوح تقدیر از مدیرکل صداوسیمای مرکز خلیج فارس قدردانی کرد.

رزمایش بزرگ دریایی ولایت ۹۷ به مدت سه روز در محدوده‌ای به وسعت دو میلیون کیلومتر مربع از تنگه هرمز و ساحل مکران در دریای عمان تا مدار ۱۰ درجه در اقیانوس هند برگزار شد که دیروز پایان یافت.