جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

قدردانی از برگزیدگان شبکه خلیج فارس در هفدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه - نمایش محتوای خبر

 

 

قدردانی از برگزیدگان شبکه خلیج فارس در هفدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه

مراسم تجلیل از برگزیدگان رسانه استانی در هفدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه با حضور مدیر کل ارتباطات ماهواره ای توسعه فناوری رسانه ملی برگزار شد.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس در این مراسم با قدردانی از معاونت فنی سازمان که عنایت ویژه ای برای رفع موانع و مشکلات حوزه فنی مراکز دارند گفت : با توجه به اینکه اکثر مناسبت های برگزار شده در استان در حوزه دریایی است ، همکاران حوزه فنی مرکز خلیج فارس توانستند با وجود امکانات کم فنی اینگونه مناسبت های دریایی را به بهترین شکل ممکن به تصویر بکشند .

مهران جلائی همچنین به موضوع پوشش دیجیتال در سطح هرمزگان اشاره کرد و افزود : با تلاش و کوشش مضاعف همکاران حوزه فنی توانستیم به پوشش بالای 98 درصد در سطح استان  برسیم که این اتفاق حاصل تلاش همکاران سختکوش حوزه فنی مرکز است .

مدیر کل ارتباطات ماهواره ای معاونت توسعه و فناوری رسانه ملی نیز با تشکر از مدیران و کارکنان حوزه فنی مرکز خلیج فارس گفت : مجموعه صدا و سیمای مرکز خلیج فارس با توجه به اقلیم سخت و وجود شرجی هوا در طول سال ، توانسته در نگهداری تجهیزات فنی دست برتر در بین مراکز استانها داشته باشد و این مرکز جز معدود مراکزی هست که با وجود قدمت بسیار بالای آن توانسته مجموعه مرکز را خیلی خوب نگهداری و حفظ نماید.

در پایان این مراسم از برگزیدگان مرکز در هفدهمین اجلاس سراسری فناوری رسانه با اهدای لوح تقدیر وتندیس از سوی مهندس جلائی مدیر کل مرکز قدردانی شد.