رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۲ مهر ۱۳۹۸

فعالیت ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان هرمزگان در فصل تابستان - نمایش محتوای خبر

 

 

فعالیت ستاد نظارت بر ثبت نام دانش آموزان هرمزگان در فصل تابستان

دبیر ستاد نظارت بر ثبت نام مدارس هرمزگان گفت : بازرسان و ناظران ستاد در طول تابستان و در زمان تعطیلی مدارس در روزهای دوشنبه و چهارشنبه به ارزیابی و نظارت بر ثبت نام دانش آموزان درمدارس می پردازند.

درویشی در تشریح جزئیات روند بازرسی ونظارت بر امور ثبت نام مدارس افزود : ستاد نظارت بر ثبت نام مدارس در همه استان از زمان شروع ثبت نام با حضور در مدارس بر روند و اجرای دقیق ثبت نام نظارت نموده و تاکنون از هزار و 189مدرسه دولتی و 84 مدرسه غیر دولتی بازدید شده است .

وی گفت : در این راستا حضور نیافتن مدیر مدرسه در مدارس ، دریافت کمک های مردمی ، اطلاع رسانی نکردن بعضی از مدیران از فرایند ثبت نام و اطلاع رسانی نکردن ضوابط وشرایط ثبت نام به دانش آموزان از جمله تخلفاتی بود که مورد توجه بازرسان قرار گرفت.
دبیر ستاد نظارت بر ثبت نام مدارس هرمزگان افزود : اقدامات صورت گرفته در خصوص تخلفات یاد شده شامل هدایت و راهنمایی ، تذکر شفاهی و کتبی به عوامل متخلف ، برگشت وجوه دریافتی غیرقانی مدیران به اولیاء و پاسخگویی حضوری به شاکیان صورت گرفت.

درویشی گفت : شمار کل ثبت نام شدگان سیستم سناد تا یازدهم مردادماه جاری 256 هزار و 235 نفر بوده که 80 درصد از کل دانش آموزان این استان را شامل می شود .

 منبع : ایرنا