جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

فرمانده نیروی دریایی سپاه : دشمنان جرات تعرض به مرزهای کشور ندارند - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده نیروی دریایی سپاه : دشمنان جرات تعرض به مرزهای کشور ندارند

فرمانده نیروی دریایی سپاه : دشمنان جرات تعرض به مرزهای کشور ندارند

رزمایش مشترک گردانهای الی بیت المقدس بسیجیان شهرستانهای سیریک و میناب با حضور هفت گردان در منطقه عملیاتی ساحل روستای گهردو از توابع بخش بمانی شهرستان سیریک برگزار شد.

در این رزمایش فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت : اگر مستکبران و دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی جرات تعرض به میهن اسلامی را ندارند بدلیل وجود قدرت و سلاح ایمان ، توکل و باور های قوی اسلامی رزمندگان و نیروی مخلص بسیج است که همیشه آماده لبیک گویی به فرمان رهبر و مقتدای خود هستند.

سردار فدوی افزود : تجاوز مستکبران به کشورهای یمن ، سوریه و عراق موجب کشته شدن بسیاری از انسانهای بی گناه ، زن وکودک بی دفاع شده است.

وی گفت : امسال بیش از 54 موج شکن برای روستاهای ساحل نشین هرمزگان ساخته شد که همه آنها به مردم و صیادان واگذار شده است.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از ساخت 300 موج شکن در نوار ساحلی کشور خبر داد و افزود : بخش عمده ای از این موج شکن ها ساخته شده است و در صورت تامین اعتبار بقیه آنها برای استفاده مردم ساحل نشین ساخته می شود.

سردار فدوی گفت : امروز یکی از افتخارات بزرگ انقلاب اسلامی بسیج مردمی است که با خلوص نیت به نظام و اسلام خدمت می کنند.

وی افزود : اگر مستکبران و دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی جرأت تعرض به میهن اسلامی را ندارند بدلیل وجود قدرت و سلاح ایمان ، توکل و باور های قوی اسلامی رزمندگان و نیروی مخلص بسیج است که همیشه آماده لبیک گویی به فرمان رهبر و مقتدای خود هستند.

سردار فدوی گفت : تجاوز مستکبران به کشورهای یمن ، سوریه و عراق موجب کشته شدن بسیاری از انسانهای بی گناه ، زن وکودک بی دفاع شده است.

در این رزمایش بسیجیان در عملیات های جداگانه به اجرای تاکتیک های تاخت شبانه ،کمین وضد کمین ،هلیبورد ، دفاع از کوی و برزن و دیگر عملیات های اجرایی پیش بینی شده متناسب با منطقه و توان نیروهای بسیجی از ساحل به دریا و بلعکس به انجام رزمایش پرداختند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما