رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

فرمانده نیروی انتظامی : مبارزه با شبکه های بزرگ و سرشاخه های قاچاق کالا از اولویت های امسال است - نمایش محتوای خبر

 

 

فرمانده نیروی انتظامی : مبارزه با شبکه های بزرگ و سرشاخه های قاچاق کالا از اولویت های امسال است

فرمانده نیروی انتظامی : مبارزه با شبکه های بزرگ و سرشاخه های قاچاق کالا از اولویت های امسال است

فرمانده نیروی انتظامی گفت : مبارزه با قاچاق کالا ، برخورد با باند ها و شبکه های بزرگ و سرشاخه های قاچاق کالا از اولویت های امسال این نیرو است .

سردار حسین اشتری امروز (چهارشنبه) در نخستین نشست قرارگاه مبارزه با قاچاق کالا در استانها در جمع خبرنگاران در بندرعباس افزود : متأسفانه بخشی از قاچاق کالا از گمرکات و مبادی رسمی وارد کشور می شود که ضروری است مسولان گمرک کشور ، تجهیزات الکترونیکی و اقدامات کنترلی را در مبادی رسمی افزایش دهند.

وی همچنین با اشاره به افزایش 15 درصدی کشف مواد مخدر در سال گذشته گفت : استفاده بیشتر از تجهیزات مراقبتی در مرزها و معابر مشکوک ، ایستگاه ها و پاسگاه ها نیز از برنامه های امسال نیروی انتظامی برای مبارزه با مواد مخدر در کشور است.

فرمانده انتظامی کشور همچنین قانون را مبنای اجرای طرحهای ارتقاء امنیت اخلاقی و اجتماعی در کشور دانست و افزود : این اقدامات بر اساس مصوبه شورای عالی فرهنگی در موضوع حجاب و عفاف است که این مصوبه 26 دستگاه اجرایی را برای ارتقای امنیت اخلاقی و اجتماعی در کشور مکلف می کند.

سردار حسین اشتری گفت : نیروی انتظامی نیز به عنوان یکی از این دستگاهها 21 وظیفه برعهده دارد.

وی همچنین از مجلس شورای اسلامی خواست در زمینه وجود برخی از خلأهای قانونی در عملکرد نیروی انتظامی اقدامات لازم را انجام دهد.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما