جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

فردای ورزش - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

فردای ورزش

برنامه فردای ورزش یک برنامه چالشی با ساختار ترکیبی استودیویی می باشد که بصورت زنده هفته ای یکبار پنج شنبه ها  ساعت21:50 ازسیمای خلیج فارس پخش می شود. هدف این برنامه کمک به رشد ورزش استان و  تعامل با هیئت های ورزشی استان می باشد. این برنامه هرهفته به یکی از رشته های ورزشی بصورت کارشناسانه و حرفه ای می پردازد و با دعوت از کارشناسان ورزشی به بررسی مشکلات و ارائه راهکارهای مناسب در این زمینه می پردازد.

این برنامه از آیتم های مختلفی تشکیل شده است که عبارتند از: وله- کارشناس- مسابقه- اخبار ورزشی استان- حاشیه های ورزشی- مهمان- گزارش- ارتباط زنده تلفنی- پخش فیلم و عکس های ارسالی از شهرستانها.

- مسابقه به صورت پیامکی در برنامه اجرا می شود. به این صورت که سوالی مطرح و بینندگان تا پایان برنامه می توانند پاسخ سوال را ارسال کنند.

 - یکی دیگر از بخش های برنامه اخبار ورزشی استان می باشد که این بخش به اخبار رشته های مختلف ورزشی در طول هفته اختصاص خواهد داشت.

- در بخش حاشیه های ورزشی سعی می شود مشکلات مهم ورزشی که در طول هفته برای رشته های مختلف اتفاق می افتد به تصویر بکشد و با اشخاص مختلف در خصوص مشکل گفتگو خواهد کرد.

- با توجه به موضوع برنامه گزارش های مختلفی در خصوص رشته مورد نظر تهیه خواهد شد. این گزارشها از پیشکسوتان ، قهرمانان و داوران هر رشته خواهد بود.

- در هر برنامه متناسب با موضوع ، از یکی از کارشناسان و پیشکسوتان ورزشی استان دعوت می شود در برنامه حاضر شوند.

-برخی کارشناسان ورزشی نیز به صورت تلفنی در برنامه حاضر خواهند شد.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

 

تهیه کننده:اسحق آزادبخش

مجری:سعید دادی زاده

دستیارتهیه: صدیقه سنگرزاده

تصویربرداران:امید مریدی،مهدی محمودی،عباس رد

صدابردار:امین سعدی پور

منشی صحنه: علیرضا محسنی

کارگردان تلویزیونی:میثم عارفی نیا

مدیرصحنه: سید مصطفی مهرآذین

تدوینگر:مسلم عنبری

 جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
با سلام خدمت دست اندر کاران برنامه باتشکر از اینکه... امیر علی ۱۳۹۶/۱۰/۷ ۲۳:۰۴

امیر علی
با سلام خدمت دست اندر کاران برنامه باتشکر از اینکه در جهت پیشرفت ورفع چالش های ورزشی قدم بر می دارید خواهشمند است در خصوص بسکتبال بویژه پایه مطرح واز مسئولین ورزش دعوت بعمل آید
باتشکر فراوان
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۱۰/۷ ۲۳:۰۴