جهش تولید | جمعه، ۸ اسفند ۱۳۹۹

فراهم بودن زمینه ورود سرمایه گذاران برای اجرای طرحهای عمرانی در هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

فراهم بودن زمینه ورود سرمایه گذاران برای اجرای طرحهای عمرانی در هرمزگان

فراهم بودن زمینه ورود سرمایه گذاران برای اجرای طرحهای عمرانی در هرمزگان

 معاون امور عمرانی استاندار هرمزگان گفت : حمایت از سرمایه گذاری بخش خصوصی از جمله اولویت های مهم استان است و زمینه ورود این بخش برای اجرای طرحهای عمران شهری بندرعباس فراهم است.

بابک تراکمه روز جمعه در بازدید از طرحهای عمرانی شهرداری بندرعباس افزود : زمینه حمایت از ورود بخش خصوصی به این عرصه هم در استانداری هرمزگان و هم شهرداری بندرعباس فراهم است و مشکلی برای سرمایه گذاری وجود ندارد.

وی با بیان اینکه کشور باید به دست خود مردم ساخته و آباد شود ، گفت : بندرعباس ظرفیت بالایی در سرمایه گذاری دارد و جای جای این استان ظرفیت اجرای طرحهای مختلف را دارد .

معاون امور عمرانی استاندار هرمزگان تأکید کرد : مسئولان باید با برنامه ریزی و اطلاع رسانی هر چه بیشتر زمینه و جذب مشارکت مردم را فراهم کنند.

تراکمه با بیان اینکه اینکه حدود 70 درصد از بودجه تعیین شده امسال تاکنون جذب شده است افزود : دستگاه های اجرایی در حال فعالیت و اجرای طرحهای مصوب هستند و نظارت این معاونت نیز بر این طرحها مستمر خواهد بود.

وی گفت : طرحهای عمرانی مناسبی در شهر بندرعباس فعال بوده و توسط شهرداری در حال اجرا می باشد که امیدواریم در موعد مقرر به اتمام برسد.

تراکمه افزود : احداث میدان تره بار جدید برای شهر بندرعباس ، احداث تقاطع های غیر هم سطح در دو نقطه مهم شهر ، اصلاح و توسعه معابر و بلوارکشی از جمله مهمترین طرحهای فعال با پیشرفت فیزیکی مناسب هستند که توسط شهرداری بندرعباس در حال اجرا می باشد.

منبع : ایرنا