جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

عیدانه - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

عیدانه

سیمای خلیج فارس در نوروز 96 با عیدانه زیباتر خواهد شد. عیدانه برنامه ای ترکیبی است که در روزهای 28 تا 30 فروردین به صورت زنده تولید و پخش خواهد شد. در روزهای 28 و 29 فروردین این برنامه با مدت زمان 60 دقیقه از ساعت 10:15دقیقه صبح با آیتم های جذابی تقدیم شما می شود.

همچنین همزمان با تحویل سال 1396 عیدانه  از ساعت 10 صبح ، 30 اسفند ماه با مدت زمان 5 ساعت لحظات شادی را برای شما فراهم می کند.

گزارش های طنز، گزارش از مشاغلی که در ایام نوروز فعال هستند ، آرزوهای شما، گردشگری در هرمزگان به ویژه جزایر قشم، هرمز، هنگام، آبگرم گنو و .... از آیتم های مفرح این برنامه است.

همچنین از تعدادی از خوانندگان و گروه های سنتی موسیقی استان دعوت شده تا به صورت زنده در برنامه مهمان باشند و با اجراهای خود لحظات زیبایی را رقم زنند.  قهرمانان ورزشی سال استان، مخترعین و نام آوران استانی نیز از دیگر مهمانان برنامه هستند.

مسابقه در فضای مجازی، گپ و گفتگوی مجری و مهمانان ، گزارشهایی از مسافران نوروزی و خیر مقدم به آنها و کاروان های راهیان نور از دیگر بخش های این برنامه جذاب است. تهیه کننده این برنامه آقای مرتضی کیوانی زاده است.

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده:  مرتضی کیوانی زاده