جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

طراوت حضور - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

طراوت حضور

بیست و نهم اردیبهشت ماه روز بزرگی است که ملت ایران حماسه ای دیگر را رقم می زنند. در این روز مهم مردم بار دیگر به پای صندوق های رای رفته و در دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری شرکت خواهند کرد . همزمان با برگزاری دوازدهمین دور انتخابات ریاست جمهوری ، انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس در غرب استان را نیز خواهیم داشت.  با هدف پوشش این رویداد بزرگ مردمی در این روز سیمای خلیج فارس ویژه برنامه طراوت حضور را به صورت زنده تهیه و پخش می کند.

این برنامه در دو بخش استودیو و پرتابل تولید می شود. کارشناسانی در استودیو حاضر و در خصوص ابعاد مختلف این رویداد بزرگ صحبت خواهند کرد و همزمان واحد سیار تلویزیونی و سایر واحد های پرتابل و استودیو موبایل در حوزه های مختلف انتخاباتی حاضر شده و از لحظه لحظه برگزاری انتخابات به صورت زنده گزارش خواهند داد.

از دیگر بخش های این برنامه می توان به : گزارش رای دادن رهبر انقلاب و سایر شخصیت های کشوری، پخش پیام های رهبر و حضرت امام خمینی (ره) – ارتباط تلفنی با فرمانداران – اجرای موسیقی زنده – سرود و کلیپ های مختلف  اشاره کرد.

ویژه برنامه طراوت حضور در یک برنامه و با مدت زمان حدود 14 ساعت از ساعت 8 صبح و آغاز رای گیری  از سیمای خلیج فارس همراه شما خواهد بود.

 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کنندگان: حمیدی زاده- کیوانی زاده – ذوالفقارپور و سیما محمدپور.