جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

صدور مجوز فوری ترخیص اقلام بهداشتی مقابله با کرونا از بندر شهید رجایی - صفحه محتوایی عمومی

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

صدور مجوز فوری ترخیص اقلام بهداشتی مقابله با کرونا از بندر شهید رجایی

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خلیج فارس، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان هرمزگان گفت: در پی دستور حجت الاسلام والمسلمین منتظری دادستان کل کشور مبنی بر ضرورت تسریع در روند واردات و ترخیص کالا‌های بهداشتی مورد نیاز برای مبارزه با ویروس کرونا، از گمرک شهید رجایی و اداره بنادر و دریانوردی بندرعباس بازدید شد.
مجتبی قهرمانی افزود: در این زمینه هیأتی متشکل از ناظر گمرکات استان، مدیر کل بنادر و دریانوردی، مدیر کل استاندارد، نماینده دانشگاه علوم پزشکی، نماینده سازمان صمت و نمایندگان صاحبان کالا به محوریت دادستانی بندرعباس تشکیل شده است.
قهرمانی گفت: اعضای این هیأت به منظور شتاب بخشی به فرآیند ترخیص و طی مراحل اداری با حضور در محل بارانداز و گمرک، ضمن نظارت‌های معمول دستورات لازم را برای ترخیص سریع این صادر می‌کنند.
وی افزود: اعضای این هیأت ویژه با حضور در اسکله شهید رجایی بندرعباس ضمن بازدید از اجناس موجود و بررسی اظهارات صاحبان کالا و مسئولان امر، دستورات لازم را مبنی بر ترخیص فوری این اقلام صادر کردند.
قهرمانی گفت: اقلام ترخیص شده در نتیجه این بازدید، شامل انواع دستکش، مواد ضد عفونی کننده و مواد شیمیایی مورد نیاز برای تهیه و تولید اجناس و کالا‌های بهداشتی و سایر ملزومات مورد نیاز کشور در حوزه مبارزه با ویروس کرونا است.جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ