جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

صدف سحرآمیز - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

صدف سحرآمیز

Loading the player...

فیلم داستانی صدف سحر آمیز  از تولیدات سیمای خلیج فارس است. این فیلم داستانی با مدت 30 دقیقه و به صورت ترکیب فیلم و پویانمایی تهیه شده است.

حمید پسربچه کوچکی است که با بهترین دوستش بخاطر حسادت و سخن چینی اطرافیان قهر کرده است . او هر روز دوستش را آزار می دهد و دوستی دیرینه آنها تبدیل به دشمنی شده است. روزی حمید در ساحل دریا بازی میکرد که متوجه یک صدف بزرگ و زیبا می شود که همراه با موجها به ساحل آورده شده بود. حمید صدف را برداشته و با خود به خانه میبرد. از فردای آن روز اتفاقات عجیبی برای او می افتد و همه فکر میکنند حمید خیالاتی شده است. یک روز که در اتاق تنها نشسته متوجه می شود که از داخل صدف کسی با او حرف می زند و ناگهان موجود عجیبی از صدف خارج می شود . حمید خیلی می ترسد و دادو فریاد می کند ولی هیچ کس به غیر از خودش آن موجود را نمیبیند. بالاخره حمید بر ترس خود غلبه کرده و با آن موجود دوست می شود. او به حمید می گوید که در مورد دوستش اشتباه می کرده و با راهنمایی های صدف سحر آمیز حمید دوباره با دوستش آشتی می کند.

عوامل این برنامه

بازیگران:محمد امین آهنگر- حسن پهلوان زاده – حسین حدادگر – محبوبه پیرافکن – حامد پهلوان زاده – هادی سهرابی – حنیف افتاده – محمد فیروزی -  مصیب قربانی

نویسنده : ابولقاسم نظرپور

تلفیق و جلوه های ویژه رایانه ای : غلامرضا سعید

نور و تصویر : مهران رسول زاده

دستیار کارگردان : حسین نظر پور

تهیه کننده و کارگردان : ابولقاسم نظر پور