رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

صبحگاه نیروهای مسلح هرمزگان در روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران - نمایش محتوای خبر

 

 

صبحگاه نیروهای مسلح هرمزگان در روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران

صبحگاه نیروهای مسلح هرمزگان امروز به مناسبت روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در پایگاه نهم شکاری نیروی هوایی ارتش در بندرعباس برگزار شد.

فرمانده پایگاه نهم شکاری نیروی هوایی ارتش در این مراسم گفت : همانطور که نیروی هوایی ارتش در هشت سال دفاع مقدس با رشادت های خود از ارزش های انقلاب اسلامی دفاع کرد امروز هم این نیرو گوش به فرمان رهبر معظم انقلاب آماده جانفشانی است.

امیر خلبان سخاوت عشایری با اشاره به توانمندیهای بالای نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود : امروز با وجود دانشمندان و جوان های متخصص ایرانی همه تجهیزات به روز شده آماده برای مقابله با هرگونه تهدید خارجی است.

وی گفت : پیام امروز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران به دشمنان این است که اگر چشم طمع به این خاک مقدس داشته باشند ما با تواناییهای خود شدیدترین ضربه جبران ناپذیر را بر پیکر آنان وارد خواهیم کرد.

رئیس کل دادگستری هرمزگان نیز در این مراسم با تبریک فرا رسیدن روز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت : 19 بهمن 1357 روز بیعت نیروی هوایی با آرمانهای امام راحل (ره) و مهر تائیدی بر حقانیت انقلاب اسلامی بود.

حجت الاسلام اکبری افزود : امروز نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران دوشادوش دیگر نیروهای مسلح کشور با تمام وجود از ارزش های انقلاب اسلامی حراست می کند.

وی گفت : امروز روحیه شهادت طلبی نیروهای مسلح ما ، ایران اسلامی را درمقابل تهدیدهای دشمنان مصون نگاه داشته است .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما