جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

شوبندر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

شوبندر

شب  های هرمزگان با شو بندر جذابیت تازه ای دارد. شوبندر از شتبه تا چهارشنبه ساعت 21 بصورت زنده با ساختار ترکیبی به مدت 50 دقیقه از سیمای خلیج فارس تولید و پخش می گردد. این برنامه با اجرای هم زمان دو مجری در فضای باز و مزین به  نورپردازی  و صنایع دستی  اجرا می شود.

شوبندردر روزهای شنبه با جشنواره موسیقی به خانه های شما می آید و با شعرخوانی یکی از شعرای استان شروع می شود . آیتم های ویژه روزهای شنبه شامل ترانه قدیمی، آنونس جشنواره موسیقی، همین لحظه(تصاویر و سوژه های خبری و گردشگری ارسالی بینندگان) ، بیوگرافی (یک بیوگرافی با عکس های اجرایی خوانندگان دعوت شده در برنامه و ریمیکسی از کارهایشان)، شروه، شعرخوانی مردم ، ویدئوهای ارسالی ، دابسمش و اجرای خواننده ها می باشد.

یکشنبه ها موضوع برنامه جزایر استان می باشد . یکشنبه شبها دو مهمان داریم . از یک مورخ جهت ارائه اطلاعات بیشتری درخصوص جزایر و همچنین  از یک دریانورد برای بیان تاریخ جزایر دعوت می شود. وله هوایی(تصاویر هوایی از جزیره)، جزیره گردی (معرفی منطقه ی گردشی توسط گزارشگر) ، خونه بپ گپو(به تصویرکشیدن  یک منزل قدیمی و معرفی یکی ازغذاهای جزیره )، همین لحظه ، موسیقی محلی جزیره و ماهیگیری در جزیره (همراهی گزارشگر با یکی از صیادان به صورت مستند) ویژه روزهای یکشنبه است.

دوشنبه  ی هرهفته، به موضوع جوانان اختصاص داده می شود. آیتم های وله از تلاش جوانان ، همین لحظه(تصاویر ارسالی جوانان از خودشان درحین کار)، بریم گردش(مستندی از هیجان و شیوه صحیح تفریح جوانان و تفریحات خاص استان)، مشاغل(معرفی یکی از مشاغل سخت)، همراه با یک عکاس(همراهی با یکی از عکاسان خوب استان جهت دیدن عکس های خوب از نقاط جالب و دیدنی استان و همچنین آموزش نکات عکاسی)، ویژه روزهای دوشنبه است.

سه شنبه ها، موضوع برنامه شهرستان ها می باشد که در هر برنامه مهمانانی از آن شهرستان جهت معرفی بیشتر شهرشان حضور پیدا می کنند . آیتم های غذاهای محلی ،گزارش مردمی ، وله تصاویر قدیمی، همین لحظه (با عکسهای شهرستان)، گردشگری و ترانه محلی ویژه روزهای سه شنبه است.

روزهای چهارشنبه، موضوع برنامه فرهنگی می باشد و از یک فرد موفق در برنامه دعوت می شود. آیتم کتابنورد(حضور بازیگر بخش نمایش و معرفی کتاب )، ترانه، استندآپ کمدی(حضور یکی از بازیگران استان برای بیان خاطره ای بصورت طنز) و گزارش فرهنگی(گفتگو با یک چهره فرهنگی و همچنین  بیان خبرها و اطلاعیه های مختلف در بخش های فرهنگی) ویژه روزهای چهارشنبه است.

هر پنج شنبه نیز گلچینی از بهترین ه ای هفته برای شمایی که نتوانستید برنامه را ببینید پخش می شود.

 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده:مرتضی کیوانی زاده

مجریان: فاطمه امیرابراهیمی، مجتبی سلیمی، علی عامری

کارگردان تلویزونی:علی خائف

دستیار تهیه: خدیجه میرزا اسماعیلی، علی قریشی

منشی صحنه:علیرضا محسنی

تصویربرداران استودیو: مهدی محمودی، غلامعبا س سبزیکار، فرشید ایرانپرست، رشیدسنگرزاده

تصویربرداران پرتابل: مهدی محمودی، غلامعباس شعبانی

نورپرداز: مهدی محمودی

صدابرداراستودیو:سیداسماعیل ساداتی

صدابردارپرتابل: امین سعدی پور

تدوینگر: پیمان ستارالعیوب