جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

شوبندر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

شوبندر

شب های هرمزگان با شوبندر زیباتر می شود. شوبندر برنامه ای ترکیبی استودیویی است که به صورت زنده از سیمای خلیج فارش تولید و پخش می شود. هدف این برنامه شناخت فرهنگ منطقه ای و آشنایی با قومیت های مختلف ساکن در استان هرمزگان می باشد.

در این برنامه از خوانندگان جوان استان جهت اجرای موسیقی زنده دعوت می شود. این بخش یکی از جذاب ترین بخش های برنامه است .

هر شب گروهی از هم استانی های عزیز مهمان این برنامه هستند که برای تنوع بیشتر ، سوالاتی مطرح و به برندگان جوایز نفیسی نیز اهدا خواهد شد.

علاوه بر بخشهای گفته شده این برنامه از آیتم های مختلفی تشکیل شده است:

آیتم دیگر برنامه جی بل است. جی بل اصطلاحی به معنی یارگیری گروهی در بازی های محلی است. این بخش با هدف نشاط و سرگرمی و پرداخت به فرهنگ های هر منطقه از استان برگزار می شود. این آیتم با یک گزارشگر و با همراهی خالو کریم در هفته دو شب اجرا می شود.

در آیتم گپترون  خالو کریم جهت تکریم سالمندان یک منطقه به جمع آنها می رود و با آنها درباره خاطرات و ادبیات شفاهی شان گفتگو می کند.

آیتم نمکو ، برای آشنایی با لهجه های شیرین و جذاب هرمزگان با پرداخت به خاطرات و حکایات در قالب مونولوگ توسط یک بازیگر از همان منطقه اجرا می شود.

در بخش مدال آوران که دوشب در هفته پخش می شود به سراغ بزرگ مردانی می روند که امروزه کمتر از آنها یاد می شود . در این برنامه سعی می شود با تکریم آنها خاطراتشان ، لحظات موفقیتشان را بشنویم و پی به رمز پیروزی آنها ببریم

از دیگر آیتم های این برنامه می توان : معرفی مکانهای ورزشی شهر،کدیم ندیمون،زحمت و تک و دو ، پرسه، گزارش،مسابقه پیامکی ، گردشگری مجازی و ... را نام برد.

 شوبندر در 100 قسمت 60 دقیقه ای به صورت زنده ساعت 21 هرشب از شنبه تا چهارشنبه از سیمای خلیج فارس پخش می شود . تکرار این برنامه نیز فردای همان روز ساعت 14 از سیمای خلیج فارس پخش خواهد شد.

Loading the player...
سال تولید: 1395
عوامل تولید:

تهیه کننده : علیرضا زارعی

مجری: محمد عوض پور ، بنت الهدی احمدی

گزارشگر: علی قریشی

تصویربرداران: سعید ماندگاری ، عباس رد، تورج قادری ، ابراهیم قریشی

صدابرداران: غازیانی، ساداتی