حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۷ آبان ۱۳۹۷

شوبندر - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

شوبندر

برنامه شوبندر  با هدف ایجاد محیطی با نشاط  مهمان هرمزگانی هاست.این برنامه  بصورت زنده باساختار ترکیبی استودیویی به مدت 50دقیقه از شنبه تا چهارشنبه، ساعت 21 از سیمای خلیج فارس تولید و پخش می گردد. با توجه به فصل گرما، اجرای برنامه در محیط استودیو می باشد و به نحوی آیتم های برنامه نیز متاثر از فصل گرما می باشند.

شوبندر روزهای شنبه، با موضوع خانواده بر روی آنتن می رود.مهمان روز شنبه خانواده ای هستند که دارای ویژگی خاصی داشته باشند. آیتم های گزارش زوج موفق، دنیای مجازی(پخش تصاویر و ویدئوها ومتون زیبای نوشتاری ارسالی بینندگان) و خالوکریم و شروندهایش ویژه روزهای شنبه است.

یکشنبه ها موضوع  برنامه خلیج فارس می باشد و کارشناس نکات ویژه و کمتر شنیده شده در باره پیشینه خلیج فارس را برای بینندگان بیان خواهد کرد.آیتم معرفی یکی از جاذبه های خلیج فارس ، معرفی آبزیان و وله از نقشه های تاریخی خلیج فارس، موزه دریایی ودنیای مجازی  ویژه روزهای یکشنبه است.

دوشنبه ی هرهفته با موضوع هنرمندان مختص به معرفی یکی از هنرمندان در زمینه های مختلف هنری می باشد. آیتم مروری بر آثار هنرمندان پیشکسوت ، یک عکس یک خاطره و فضای مجازی از آیتم های ویژه روزهای دوشنبه است.

سه شنبه ها موضوع برنامه گویش های محلی هرمزگان می باشد که مهمان برنامه(کارشناس) با توجه به تبحری که در ادبیات و گویش محلی استان دارد درباره لهجه ها و گرایش ها توضیح می دهد.آیتم های گزارش طنز، فضای مجازی وخالوکریم و شروندهایش مخصوص سه شنبه هاست.

روزهای چهارشنبه ، موضوع برنامه گردشگری می باشد که مهمان برنامه اطلاعات مناسبی به کمک تصاویر و حتی کتاب ها و مقالات خویش به بینندگان ارائه می نماید. آیتم معرفی مناطق گردشگری و فضای مجازی ویژه روزهای چهارشنبه است. 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

 تهیه کننده: یعقوب راستی

کارگردان ویدئو:علی خائف

دستیاران تهیه:علی قریشی،خدیجه میرزا اسماعیلی

تصویربرداران:غلامعباس سبزیکار،رشید سنگرزاده،محسن فارسی

نورپرداز استودیو: غلامعباس سبزیکار

نورپرداز پرتابل: رشید سنگرزاده

مجریان: محمد عوض پور، رحیم میرابی

صدابردار استودیو: مهراب بهرامی

صدابردار پرتابل: مسعود خواجویی نژاد

تدوینگر: ماه افروز دلاوری

گرافیست: عباس رنجبرزاده

گزارشگران : علی قریشی، اسحاق آزادبخش