جهش تولید | سه‌شنبه، ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

شمیم حضور حماسی هرمزگانیها در راهپیمایی 22 بهمن - نمایش محتوای خبر

 

 

شمیم حضور حماسی هرمزگانیها در راهپیمایی 22 بهمن

راهپیمایی بزرگ 22 بهمن امروز با شرکت گسترده و توفنده ساحل نشینان خلیج فارس در شهرها بنادر و جزایر هرمزگان برگزار شد .

امروز ساحل خلیج همیشه فارس لبریز از شمیم حضور شیعه و سنی در نقاط مختلف این استان بود که با وحدت و همدلی این روز بزرگ را به نماد پایداری در برابر دشمنان تبدیل کردند .

در بندرعباس مردم با حضور گسترده و پرشور خود و حرکت در بلوار ساحلی این شهر در حالیکه شعارهای میثاق با شهیدان ، میثاق با امام است ، اطاعت از رهبری ، حفظ خط امام است ، دست خدا با ملته تا پیرو ولایته ، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده ، دست خدا بر سر ماست خامنه ای رهبر ماست ، خونی که در رگ ماست ، هدیه به رهبر ماست ، مرگ بر آمریکا مرگ به اسرائیل حمایت خود را از آرمانهای امام راحل ، رهبر انقلاب اسلامی و شهدا اعلام کردند .

حضور باشکوه پیر و جوان ، مردو ، کوچک و بزرگ در راهپیمایی امروز در مناطق مختلف استان جواب دندان شکنی به تهدیدهای سردمداران کاخ سفید بود .

کوکان هرمزگانی هم امسال پرشورتر از همیشه در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کردند تا جواب دندان شکنی به اقدام های ضد بشری آمریکا و نادیده گرفتن حق کودکان بدهند .

حرکت قایقهای تندرو در خلیج فارس در نزدیکی بلوار ساحلی بندرعباس با پرچم های جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده اقتدار و آمادگی حافظان تنگه هرمز در دفاع از میهن اسلامی نشان بود .

حضور جانبازان هشت سال دفاع مقدس در امروزدر هرمزگان چشمگیر است .

حمل پرچم صد متری سه رنگ جمهوری اسلامی ایران بروی دستان زنان ومردان ولایت مدار صف های راهپیمایی را در بندرعباس رنگین کرده است .

زنان نیز با پوشش لباس محلی درحالیکه فرزندان خندان ایران اسلامی را در آغوش دارند آمدند و شکوه حضور خود را به نمایش گذاشتند .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما