شما بپرسید

شما بپرسید عنوان برنامه‌ای است که پخش آن به طور همزمان از همه شبکه‌های رادیویی استانی آغاز شده است.

محور اصلی این برنامه، موضوعات پزشکی و بهداشت عمومی است که با حضور بهترین و مجرب‌ترین پزشکان در سراسر کشور، از ساعت ۱۵ تا ۱۶، به سوالات شنوندگان صدای مراکز پیرامون همه مسائل مرتبط با کووید – ۱۹ پاسخ داده می‌شود.

مخاطبان این برنامه می‌توانند سوالات خود را پیرامون موضوعات مختلف با محوریت کرونا، از طرق مختلف همچون تلفن، پیامک یا ارسال فایل صوتی در فضای مجازی مطرح کنند، همچنین بخشی هم برای بیان تجارب بیماران درگیر با کرونا و نیز افرادی که از این بیماران پرستاری می‌کنند در نظر گرفته شده است. عموم افراد هم می‌توانند از همین طریق، تجارب خود در دوران قرنطینه خانگی را با دیگر مخاطبان در میان بگذارند.

این برنامه زنده رادیویی، شنبه تا چهارشنبه هر هفته به صورت زنده روی آنتن می‌رود و علاوه بر پاسخگویی به مخاطبان، شامل بخش‌های متنوع دیگری همچون ارائه آخرین یافته‌ها پیرامون ویروس کرونا، راه‌های مقابله با ابتلاء به این بیماری بر اساس آخرین دستورالعمل‌های پزشکی در سطح جهان و همچنین راهکارهای مقابله با مشکلات روحی بیماران و اعضای خانواده آنها و همچنین شیوه‌های نوین و مبتکرانه سرگرمی در دوران قرنطینه خانگی به ویژه برای کودکان و نوجوانان است.

Loading the player...
عوامل تولید:

تهیه کننده: منیژه فدایی

گوینده: خانم مجیدی

تاریخ تولید: 1400