حمایت از کالای ایرانی | سه‌شنبه، ۲۹ خرداد ۱۳۹۷

سرپناه - سرپناه

 

 

سرپناه

سرپناه با موضوعات متنوع ومحوریت خانواده ،با مدت زمان ۶۰ دقیقه روزهای زوج ساعت ۱۰:۱۵ از سیمای خلیج فارس پخش می شود. هدف این برنامه ارتقاء سطح آگاهی خانواده ها درجهت بهبود زندگی، ترویج سبک زندگی ایرانی-اسلامی ، ایجاد صمیمیت و آموزش مهارت های زندگی به خانواده ها و انتقال اطلاعات در حوزه ی تشکیل خانواده و تحکیم بنیان و سلامت آن می باشد.

این برنامه هر روز در سه بخش تقدیم شما می شود. بخش اول کارشناسی ، بخش دوم به آشپزی و بخش سوم به گیاهان آپارتمانی اختصاص دارد. 

بخش اول برنامه  شامل گفتگوی کارشناسی درخصوص مهارت های زندگی باحضور کارشناسان مختلف می باشد. این بخش روزهای شنبه به موضوعات جامعه شناسی مربوط به خانواده ها ، شبکه های مجازی، سبک زندگی، روابط بین اعضای خانواده، تربیت کودکان ، آسیب های اجتماعی و ... اختصاص دارد. روزهای دوشنبه با حضور کارشناس اقتصادی به مباحثی از قبیل پس انداز، دخل و خرج در خانواده، اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی در خانواده اختصاص دارد.  چهارشنبه ی هرهفته نیز به موضوعات روانشناسی مربوط به خانواده ها مانند مثبت گرایی، استرس، کم رویی، اعتماد به نفس ، روابط بین زوجین، مدیریت زمان وخواهیم پرداخت.  این بخش توسط مجری و کارشناسان خبره استان ارائه می شود.

 بخش دوم برنامه آشپزی است که شامل آموزش غذاهای مختلف ، دسرها و شیرینی ها، تصاویر عکسهای ارسالی مخاطبین از هنرآشپزی شان به برنامه و آیتم سبد خرید که شامل مراحل خرید مواد آشپزی است می باشد. این بخش به صورت زنده ارائه می شود. 

بخش سوم برنامه که بصورت زنده می باشد به آموزش نگهداری از گل ها و گیاهان توسط کارشناس گل و گیاه می پردازد.

این برنامه از بخش های مختلف و متنوع دیگری نیز تشکیل شده است که این آیتم ها در فواصل برنامه پخش خواهند شد:

- آیتم خانه زیبای من که مختص روزهای شنبه می باشد توسط متخصص طراحی و دکوراسیون به چگونگی تزئین و دکوراسیون داخلی و بیرونی منازل و ترفندهای دکوراسیون می پردازد.

- بخش مشاغل خانگی که ویژه روزهای دوشنبه می باشد به معرفی خانواده ها و بانوان موفق هرمزگانی که مشاغل خانگی دایر کرده اند می پردازد.

- بخش هنر در خانه که بصورت ضبطی تهیه  و پخش می شود و مختص روزهای چهارشنبه است، شامل آموزش های هنری جدید و ترجیحا بومی به مخاطبان می باشد.

 آیتم قاب زندگی با هدف استفاده هرچه بیشتر و بهینه از فضای مجازی است که شامل ارسال عکس های مخاطبان به برنامه با موضوعات و سوژه های مختلفی مانند عکس هایی از دورهمی ها ، محیط زیست، گل ها و گیاهانی که در منزل نگهداری می کنند و یا عکس از یک اتفاق و یا یک کار خوب می باشد.

شما می توانید این برنامه را روزهای زوج ساعت 10:15 و تکرار آن را همان روز ساعت 19:00 و روزهای فرد ساعت 00:55 و10:15 از سیمای خلیج فارس مشاهده کنید.

 

Loading the player...
سال تولید: 1396
عوامل تولید:

تهیه کننده : سعاد کادعباسی فرد و مسعود صدرزاده

مجریان : خانم ها احمدی و مجیدی

تدوینگر:ماه افروز دلاوری

دستیارتهیه : پرویز میرحسینی

مجری بازیگر بخش آشپزی : خانم صابری

رای شما
میانگین (1 رای)
The average rating is 5.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام برنامه خوبی دارین. لطفا بخش هنر در خانه رو... mahdieh ۱۳۹۶/۰۹/۵ ۱۰:۴۳

mahdieh
سلام برنامه خوبی دارین. لطفا بخش هنر در خانه رو بیشتر نشون بدین . لطفا خیاطی هم در برنامتون داشته باشید
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۶/۰۹/۵ ۱۰:۴۳

فیلم آموزشی هنری آرشیو

آشپزی های برنامه آرشیو

عمومی آرشیو