حمایت از کالای ایرانی | یک‌شنبه، ۲۵ آذر ۱۳۹۷

سرپناه - سرپناه

 

 

سرپناه

Loading the player...

تهیه کننده و تدوینگر:پیمان ستارالعیوب

نویسنده و کارگردان هنری:ساره سالاری

مجریان:هدی احمدی و زهرامجیدی

دستیاران تهیه:پرویزمیرحسینی و زهرا سلطانیان

سرپناه با موضوعات متنوع و محوریت خانواده ،با مدت زمان 60 دقیقه روزهای زوج ساعت 10:15 از سیمای خلیج فارس پخش می شود. هدف این برنامه ارائه آموزش های مفید و مشاوره های اجتماعی ،سلامت، راه های شاد زیستن و... است.

هر برنامه را با پیام روز شروع می کنیم که نکات مفیدی متناسب با موضوع روز در آن پخش خواهد شد.

آیتم دریچه ، عکس های آشپری ارسالی از بینندگان را به نمایش می گذارد .

 آیتم خانم خونه به آموزشهای گوناگون، مدرن، زیبا و کم هزینه و ساده می پردازد.

 آشپزی آیتم زنده ای است که  هر روز پخش می شود. و خانم های کدبانو می توانند انواع آموزش غذاهای سنتی ، مدرن و ... را در این بخش آموزش ببینند..

سرپناه روزهای شنبه، با موضوع خانواده ی آگاه بر روی آنتن می رود و لزوم توجه به فرهنگ شهروندی و آموزش در خانواده ،پایین آوردن میزان مصرف گرایی در خانواده، اعتماد اجتماعی و ... را محور بحث قرار می دهد. در روزهای شنبه انواع شیرینی ، دسر،کیک و نان به در خواست بینندگان آموزش داده می شود. آیتم های سیب سبز با موضوع سلامت و آیتم خانواده ی آگاه با موضوع مسائل حقوقی نیز ویژه روزهای شنبه است.

دوشنبه ها موضوع برنامه معرفی کارآفرینان و افراد موفق می باشد که این افراد با حضور در برنامه به همراه خانواده ، از راه های رسیدن به موفقیتشان، سختی های کار، تاثیرهمراهی و حمایت خانواده را خواهند گفت. دوشنبه ی هر هفته غذای سنتی و بومی هرمزگان و ایران آموزش داده می شود. آیتم طعم و رنگ با آموزش تزئین غذا،سالاد،دسر و ... نیز دوشنبه ها پخش می شود. آیتم تجربه های مردونه با موضوع رفع مشکلات فنی در منزل ، محل کار و نواقص خودرو تقدیم شما می شود. آیتم دخل و خرج که به معرفی خانواده هایی می پردازد که با کمک هم کسب و کار موفقی به راه انداخته اند نیز ویژه روزهای دوشنبه است.

چهارشنبه ی هرهفته با موضوع خانواده ی شاد به روابط زوجین، مهارت های رفتاری جهت داشتن خانواده ای شاد، تعامل و همکاری در خانه ، راه حل صحیح برخورد با اختلاف نظرها و... می پردازد. آشپزی های سریع، فانتزی و سالم برای چهارشنبه ها در نظر گرفته شده است. آیتم ویژه چهارشنبه ها،دور همی است که دوربین برنامه با تهیه گزارش از دورهمی های صمیمانه ی خانواده ها ، تصاویر به یادماندنی از لحظات خوش آنها را برای بینندگان به نمایش می گذارد. نماهنگ های جذابی نیز  برای تعطیلات آخر هفته در این روز پخش می شود.

سال تولید: 1396
رای شما
میانگین (0 آرا)
The average rating is 0.0 stars out of 5.


جواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
سلام ممنون از برنامه خوبتون لطفا فیلم آموزشهای... سیما ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۰۹:۵۴
سلام لطفا در برنامه نحوه سبز کردن سبزه نوروز رو... مهرداد مولایی ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۴:۱۱
سلام و خسته نباشید. لطفا آموزش سفره هفت سین در... ابراهیم ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۴:۱۰

ابراهیم
سلام و خسته نباشید. لطفا آموزش سفره هفت سین در برنامه پخش کنید. سال گذشته ظروف سفالی رو برای سفره هفت سین با برگه های طلایی جلا می داد لطفا آموزشش رو دوباره بزارین
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۴:۱۰
مهرداد مولایی
سلام لطفا در برنامه نحوه سبز کردن سبزه نوروز رو آموزش بدین .
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۱۴ ۱۴:۱۱
سیما
سلام ممنون از برنامه خوبتون لطفا فیلم آموزشهای هنری بیشتری در سایت بزارید.
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۵/۱۲/۹ ۰۹:۵۴

فیلم آموزشی هنری آرشیو

آشپزی های برنامه آرشیو

عمومی آرشیو