جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

ساعت صید - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

ساعت صید

تله فیلم «ساعت صید» به کارگردانی اسماعیل فلاح پور و تهیه کنندگی داوود بیدل با مضمون اجتماعی پلیسی در مرکز خلیج فارس تولید شد .


شریف هرمزی ناخدایی است که لنجش ناخواسته مورد سوء استفاده های اقتصادی افرادی سودجو قرار می گیرد .آنها تظاهر به صادرات گوجه فرنگی می کنند تا از مزایای واردات ویژه ، معافیت مالیاتی و ... برخوردار شوند. از سوی دیگر زینب هرمزی ، دختر ناخدا که مهندس صنایع غذایی است به همراه همکلاسی هایش در تلاش است تا ماده محافظی را که در امر صادرات میوه نقش مهمی دارد به تولید صنعتی برساند ولی تاخیر در در یافت وام، آنها را به شدت مقروض کرده است.

منشی که به شدت از دخالت های ناخدا عصبی است تصمیم می گیرد تا مانع دریافت وام مهندس هرمزی شود.

ناخدا شریف تصمیم می گیرد دوست دوران جنگ خود یعنی سروان جلالی را در کشف ماجرا یاری کند ، اما ریشه فساد عمیق تر از آن است که آنها فکر می کردند .  در پایان با تلاش آنها پلیس موفق به دستگیری باند سوء استفاده های اقتصادی و قاچاق کالا می شود و دختر ناخدا شریف نیز موفق می شود نوآوری خود را در امر صادرات میوه به تولید صنعتی برساند .

 

این تله فیلم در شهرهای قشم، لافت، رمچاه و بندرعباس تصویربرداری شده است . بخش هایی از تصویربرداری این تله فیلم نیز بر روی دریا انجام شده است.

عوامل تولید تله فیلم تلویزیونی «ساعت صید» عبارتند از:

بازیگران : پرویز فلاحی پور- رضا توکلی- مجید مشیری- امیرغفارمنش- مارال فرجاد- علی یاور- امیر آتشانی- غلامرضا اوصانلو- محمد قویدل- علیرضا ملامهدی- علی بیطرفان و محمد سالاروند

صدابردار: مسعود دادگری

مدیر تصویربرداری: حمید احمدی

تدوین: شوکا زندباف

صداگذاری: بهزاد مهدیزاده

مجری طرح: علی یاور

طراح گریم: زهره سیه پوش

طراح صحنه و لباس : سمیرا شجاعی

مدیر تولید: مسعود علیشاهی

مدیر تدارکات: جواد دربانی