جهش تولید | سه‌شنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۹

ساحل جوانی - نمایش محتوای صدا

 

 

ساحل جوانی

Loading the player...
ساحل جوانی

جوانی زیباترین فصل زندگی است و اهمیت فراوانی دارد. در دوران جوانی هر فردی به نهایت سازندگی و بالندگی خود می رسد. از این رو رادیو خلیج فارس برای پرکردن اوقات فراغت جوانان هرمزگانی برنامه ساحل جوانی را تولید و پخش می کند.

هدف این برنامه جذاب ایجاد صمیمیت بین جوانان و خانواده ها و ایجاد اعتماد به رسانه ملی است. رویکرد این برنامه ایجاد لحظاتی شاد و مفرح می باشد. در این برنامه سعی می شود مشکلات و مسائلی که جوانان امروزی با آن درگیر هستند مطرح و از زبان کارشناسان راه حل های مناسبی نیز برای آن ارائه شود.

این برنامه از بخش های متنوعی تشکیل شده است. ازجمله: موسیقی ، مباحث کارشناسی، گزارش، خبرهای دانشگاهی، فرهنگی و فناوری روز، پیامک و تلفن ، مسابقه ، هرمزگان شناسی و ...

برنامه ساحل جوانی آیتمی با عنوان لبخند بزن دارد که در آن لطیفه و خاطرات بامزه و آموزنده جوانان مطرح می شود.

لازم به ذکر است هر برنامه موضوعی مجزا دارد که تمام بخش های برنامه از قبیل گزارشها و پیامکها حول آن موضوع می باشد. در نهایت کارشناس نیز صحبتهای تکمیلی و جمع بندی نهایی موضوع برنامه را بیان خواهد کرد.

ساحل جوانی در 285 قسمت و با مدت زمان 40 دقیقه به تهیه کنندگی مهدیه احترامی و امید تنی شنبه تا پنج شنبه ساعت 16:30 از رادیو خلیج فارس به صورت زنده پخش می شود.

در صورتی که می خواهید با برنامه ساحل جوانی در ارتباط باشید می توانید از طریق لینک زیر در تالارگفتگوی وب سایت صدا و سیمای خلیج فارس نظرات خود را به اطلاع تهیه کنندگان برسانید.

تاریخ تولید: 93/1/1

تهیه کنندگی مهدیه احترامی و امید تنیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
برنامه تون عالیه به امیدبهترین ها............ کوثر سیابی ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۰۸:۴۷

کوثر سیابی
برنامه تون عالیه به امیدبهترین ها............
+1 (1 رای)
پست شده در ۱۳۹۳/۱۱/۲۷ ۰۸:۴۷