رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

رونمایی از ۹ عنوان کتاب با موضوع دریا با حضور جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه بندرعباس - نمایش محتوای خبر

 

 

رونمایی از ۹ عنوان کتاب با موضوع دریا با حضور جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه بندرعباس

    به مناسبت هفته پژوهش از ۹ عنوان کتاب با موضوع دریا با حضور جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ستادنیرو ی دریایی سپاه در بندرعباس رونمایی شد .
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران کتاب ها ی " آشنایی با اصول GPS " ،" اصول پزشکی درمواجهه با جانداران خطرناک دریا" ، " ژیروسکوپ های نوری " و " الگوی امنیتی مطلوب برای خلیج فارس هر کدام در هزار شمارگان و کتابهای "ویژگی های سفرهای دریایی" ، " دریا در قرآن و احادیث" ،" جزایر ایرانی "، "دریای پارس در سفرنامه سیاحان " و " بندر و کشتی سازی در ایران" هرکدام در ۳ هزار شمارگان انشارات اسرار دانش به سفارش نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی چاپ کرده است.
معاون دانش و پژوهش ستاد نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم رونمایی از این ۹ عنوان کتاب گفت : ۵ عنوان از کتابها عمومی و ۴ عنوان تخصصی با هدف ارتقای فرهنگ دریایی کشور توسط پژوهشگران معاونت ستاد نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تالیف شده است .
ناوسالار یکم پاسدار پوررضایی با اشاره به مجاورت هرمزگان با خلیج فارس و دریای عمان افزود : هر روز بر اهمیت راهبردی دریا برای ایران و منطقه افزوده می شود و پژو هشهای دریایی برای پیشرفت کشور ضروری است.
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی هم در این مراسم ، پژوهش را در زمینه بررسی دریا و ابعاد مختلف آن برای توسعه دانش در نیروهای مسلح موثر دانست .
سردار تنگسیری افزود : با توسعه فعالیت های دانش بنیان و ایجاد اتاق فکر در نیروهای مسلح می توان با سلاح علم و دانش با دشمن مقابله کرد.