جهش تولید | شنبه، ۳ آبان ۱۳۹۹

روایت خوبان - نمایش محتوای صدا

 

 

روایت خوبان

Loading the player...

هفته دفاع مقدس نمودار مجموعه ای از برجسته ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزهای میهن اسلامی و جانفشانی دلاورانه در پای پرچم برافراشته اسلام و قرآن است. در این ایام، درخشنده ترین و نفیس ترین نگین گرانبها یاد و خاطره شهیدان است. آنها جوانان و جوانمردان رشید و پاک سرشتی بودند که با آگاهی و درک والای خود موقعیت حساس کشور را تشخیص دادند و وظیفه ی بزرگ جهاد در راه خدا را مشتاقانه پذیرا شدند. هر ملتی که چنین دلاوران آگاه و شجاعی را در دامان خود پرورده باشد حق دارد به آنان ببالد و آنان را همیشه الگوی تربیت جوانان خود بداند.

برنامه رادیویی « روایت خوبان » با هدف بزرگداشت هر چه بهتر هفته دفاع مقدس و زنده نگهداشتن یاد و حماسه دوران 8 سال جنگ تحمیلی با حضور شاعران ، رزمندگان و برخی از فرماندهان دوران دفاع مقدس از رادیو خلیج فارس تهیه و پخش می شود .

این برنامه شامل آیتمهایی از قبیل مهمان ، گزارش از نمایشگاه های دفاع مقدس در استان، معرفی آثار فرهنگی و هنری در زمینه دفاع مقدس مانند موسیقی و فیلم ، شوخی جبهه و وصیت نامه شهدا است که با آغاز هفته دفاع مقدس از ساعت 17:15 دقیقه از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

این برنامه بخش های دیگری نیز  دارد. از جمله : معرفی شهدای استان، آیا می دانید که در خصوص جنگ اطلاعاتی را در اختیار مخاطبان می گذارد، حضور مهمان، موسیقی ، ارتباطات تلفنی ،بیانات رهبر و امام خمینی (ره) ، نمایش رادیویی، گزارش و ...

این برنامه در 8 قسمت120 دقیقه ای از رادیو خلیج فارس پخش می شود

تاریخ تولید: 1394

تهیه کننده و نویسنده: فتانه گیلیاردی

گوینده: محمد عوض پور

گزارشگر: سهیل مهر، احمد رحیمی

دستیار تهیه : مهدیه احترامی