رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

رتبه سوم هرمزگان در اقامت گردشگران نوروزی - نمایش محتوای خبر

 

 

رتبه سوم هرمزگان در اقامت گردشگران نوروزی

رتبه سوم هرمزگان در اقامت گردشگران نوروزی

نائب رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي هرمزگان از كسب عنوان سومي اين استان در اقامت گردشگران نوروزي در سطح كشور خبر داد.

مسعود دالمن در نشست شوراي اداري هرمزگان گفت : استان هرمزگان با ثبت افزون بر هفت ميليون نفر اقامت در شب، پس از استان هاي مازنداران و بوشهر، رتبه سوم را در بين استان هاي كشور به دست آورد.

وي افزود : از ابتداي اجراي طرح نوروزي ساماندهي سفرهاي دريايي هرمزگان (25 اسفندماه پارسال) تا پايان پانزدهمين روز از فروردين ماه 95، در مجموع پنج ميليون و 538 هزار و 381 نفر سفر از طريق بنادر هرمزگان به مقصد جزاير اين استان و بالعكس صورت گرفت.

نائب رئيس ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي هرمزگان گفت : به منظور اسكان و رفاه گردشگران نوروزي در تعطيلات نوروز امسال 10 بوستان ساحلي، هفت بوستان روستايي، ۴۰۰ كلاس درس در بندرعباس ، چهار هزار و ۲۰۰ تخت در هتل ها و مهمان پذيرهاي استان ، 900 پاركينگ موقت، 400 چشمه سرويس بهداشتي، 76 چشمه حمام موقت و 57 لندينگ كرافت تدارك ديده شده بود.

دالمن همچنين با اشاره به مزين شدن سال 95 به شعار اقتصاد مقاومتي ، اقدام و عمل افزود : امروز به مهمترين مسائلي كه از نگاه ولايت فقيه بايد به آن توجه كرد، مساله اقتصاد است كه نقش بسيار تعيين كننده اي در پيشگيري و مهار بسياري از آسيب هاي اجتماعي در جامعه دارد.

ستاد خدمات سفر هرمزگان نيز در نوروز گذشته رتبه چهارم كشور را كسب كرد.

منبع : ایرنا