رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۱ آبان ۱۳۹۸

دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید هرمزگان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس - نمایش محتوای خبر

 

 

دیدار اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید هرمزگان با مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس

مدیر کل صدا و سیمای مرکز خلیج فارس گفت : همکاران رسانه ملی سربازان و افسران جنگ نرم هستند و باید ازاین ظرفیت ها برای تبیین ارزشها وعملکرد انقلاب در برنامه ها استفاده کرد .

جلائی در دیدار رئیس و اعضای شورای مرکز بسیج اساتید استان هرمزگان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی) در موضوع جنگ نرم افزود : برنامه ریزی برای بزرگداشت چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی ، تولید برنامه هایی با محور قشر نوجوان و دغدغه های آنها از مهمترین برنامه هایی هستند که از ظرفیت و توانمندی بسیج اساتید استفاده می شود .

وی تأکید کرد : بسیج اساتید ظرفیت مناسبی دارد که استفاده از آنها در دستور کار صداوسیما است .

در این دیدار رئیس بسیج اساتید استان هرمزگان هم گفت : از بین 1300 نفر عضو هیئت علمی استان 750 نفر آنها عضو بسیج اساتید هستند .

کامرانی افزود : بسیج اساتید در دانشگاههای استان چندین کارگاه بصورت تخصصی در حوزه های اجتماعی ، سیاسی ، فرهنگی واقتصادی دایر کرده است و اساتید توانمندی در این حوزه ها مشغول فعالیتند که آماده همکاری با صداوسیما هستند .

در این دیدار دوستانه دیگر اعضای شورای مرکزی بسیج اساتید نیز مهمترین دغدغه ها و درخواست های خود ا با مدیرکل صداوسیما در میان گذاشتند .

استفاده از ظرفیت صدا و سیما برای حضور کارشناسان بسیج اساتید در حوزه های اقتصادی ، فرهنگی ، سیاسی ، معرفی کارشناس مجری به صدا و سیما ، ساخت برنامه برای معرفی مقاله و پایان نامه های تخصصی ، انعقاد تفاهم نامه با صدا و سیما از مهمترین درخواست های اعضای این شورا بوده است .

@iribkhalijefars