رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

دومین نشست ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

دومین نشست ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان

دومین نشست ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان

دومین نشست ستاد سرشماری نفوس و مسکن 95 هرمزگان در بندرعباس برگزار شد .

استاندار هرمزگان و رئیس ستاد سرشماری نفوس و مسکن سال 95 هرمزگان در این نشست  گفت : اداره کشور و استان به اطلاعات و آمار دقیق و بروز نیاز دارد که سرشماری دقیق نفوس و مسکن، به برنامه ریزان در راه توسعه کشور کمک می کند .

جاسم جادری با اشاره به اهمیت آمار درست و دقیق افزود : همکاری با آمارگیران طرح سرشماری نفوس و مسکن سال 95 چه در مرحله آموزش آمارگیران و چه در مرحله سرشماری ضروری است .

نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست گفت : آمار مبنای توسعه کشور است و آمار درست و صحیح می تواند به توسعه متوازن و تخصیص عادلانه اعتبار و امکانات کشور کمک کند .

محمد آشوری افزود : نگاه نمایندگان در مجلس به توسعه کل کشور است، زیرا با توسعه ملی قطعا توسعه محلی هم محقق می شود.

مدیر اجرایی ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان نیز در این نشست گفت : تمام دستگاههای اجرایی استان باید آماده کمک به انجام مناسب سرشماری نفوس و مسکن در استان باشند.

صالح دریانورد افزود : فرمانداران و بخشداران و شهرداران و دهیاران باید با اطلاع رسانی مناسب مردم را تشویق و آماده شرکت در سرشماری کنند.

وی گفت : مرحله نخست طرح سرشماری نفوس و مسکن ، اینترنتی و از سوم تا 23 مهر و مرحله دوم میدانی است و در این مرحله مأموران با استفاده از تبلت با مراجعه به در خانه ها اطلاعات هر خانوار را ثبت می کنند .

در دومین نشست ستاد سرشماری نفوس و مسکن در بندرعباس فرمانداران هر شهرستان به عنوان رئیس ستاد سرشماری نفوس ومسکن هر شهرستان انتخاب شدند .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما