جهش تولید | جمعه، ۹ آبان ۱۳۹۹

داغ شقایق - نمایش محتوای صدا

 

 

داغ شقایق

Loading the player...

حضرت فاطمه (س) ، یگانه دخت نبی اکرم (ص)  و مادرامامت و ولایت در نزد مسلمانان برترین و والامقام ترین بانوی جهان در تمام قرون و اعصار می‌باشد . از این رو در سالروز شهادت ایشان و ایام فاطمیه رادیو خلیج فارس ویژه برنامه «داغ شقایق» را در ساختار کلامی پیامی آوایی تولید و پخش می کند. این برنامه روزهای دوم تا پنجم فروردین صبح و بعد از ظهر با مدت زمان 120 دقیقه و به صورت زنده از صدای خلیج فارس پخش خواهد شد.

هدف این برنامه بررسی و شناخت هر چه بیشتر ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه زهرا(س) و ایجاد فضایی معنوی متناسب با ایام عزاداری دهه فاطمیه می باشد.

این برنامه از بخش های مختلفی تشکیل شده است. ازجمله: موسیقی بی کلام ، مرثیه خوانی، مباحث کارشناسی متناسب با موضوع ، ارتباط با مراکز مذهبی مثل مرکز قم، گزارش، داستانک، راهیان نور در استان هرمزگان و ... خواهد بود

با توجه به همزمانی پخش این برنامه با تعطیلات نوروز ، هر روز در بخش هایی از برنامه اطلاعات مورد نیاز مخاطبان به ویژه مسافران نوروزی اطلاع رسانی می شود.

در آیتم پیامک مخاطبان می توانند حرف ها و دل نوشته های خود را برای برنامه بفرستند که توسط مجری خوانده خواهد شد.

لازم به ذکر است مباحث کارشناسی این برنامه در خصوص ابعاد شخصیتی حضرت فاطمه (س) ، تربیت فرزندان ایشان، آیین همسر داری و ... می باشد.

داغ شقایق روزهای دوم تا پنجم فروردین ماه سال 94  ساعت 10 صبح و  18:30 بعد از ظهر از رادیو خلیج فارس پخش می شود.

تاریخ تولید: 1394

تهیه کنندگان:مریم آبسیه ، معصومه ناصری، معصومه احترامی