جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

خاکریز - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

خاکریز

Loading the player...

این روزها هنگامی که یادی از دفاع مقدس می شود، دنیایی از شرف و حماسه ملتی نجیب و آزاده در اذهان تداعی می شود که عطر معنویت و صفای خاصی به ما ارزانی می دارد. ملتی که با پرورش رزمندگانی حماسه آفرین مفهوم روشن «تعبد در برابر ولایت» را به نمایش گذاشتند و با انگیزه «ادای تکلیف» در پی «مرجع و رهبر» خود سر از پا نشناخته، به جبهه های حق علیه باطل شتافتند و طلوع عشقی بی بدیل را ترسیم کردند و به پیروزی بزرگی که حفاظت از وجب به وجب سرزمین اسلامی و صیانت از مکتب و عقیده بود دست یازیدند.

هفته دفاع مقدس یادآور خون های مقدسی است که در پای شجره طوبای انقلاب اسلامی ریخته شد.

در راستای انعکاس شور مردمی در برپایی مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس و برای آشنایی بیشتر جوانان با فرهنگ جبهه ویژه برنامه تلویزیونی "خاکریز"   به صورت زنده و همراه با پخش آیتم های مختلف از کنار ساحل نیلگون خلیج فارس از شبکه استانی سیمای خلیج فارس پخش می شود.

رویکرد اصلی برنامه خاکریز زنده نگه داشتن یاد و خاطره رشادت ها و دلاورمردیهای رزمندگان اسلام در 8 سال دفاع مقدس می باشد که در کنار آن توان و پیشرفت های نظامی کشور به تصویر کشیده خواهد شد.  

این برنامه از بخش های مختلف و متنوعی از جمله خاطرات رزمندگان اسلام ، گزارش، مصاحبه با خانواده شهدای استان، پخش سرود، بیانات حضرت امام خمینی (ره) ،پخش خاطرات دوران سربازی و ... می باشد.

خاکریز به تعداد 8 برنامه 60 دقیقه ای از تاریخ 31شهریور لغایت 7 مهرماه از سیمای خلیج فارس به صورت زنده تولید و  پخش خواهد شد. 

سال تولید: 1394

تهیه کننده: مهراب بهرامی 

اجرا : محسن رئیسیجواب‌های شاخه ای نویسنده تاریخ
تيتراژ میانی برنامه خاکریز که شعر میخوند در مورد... فرعاده ۱۳۹۴/۰۷/۲ ۰۱:۵۹

فرعاده
تيتراژ میانی برنامه خاکریز که شعر میخوند در مورد شهدا اسم خواننده و نام شعرشو بزارین دانلود کنیم مرسی
0 (0 آرا)
پست شده در ۱۳۹۴/۰۷/۲ ۰۱:۵۹