رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۳۰ مهر ۱۳۹۸

حضور 670 ناشر داخلی و خارجی در نمایشگاه کتاب هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

حضور 670 ناشر داخلی و خارجی در نمایشگاه کتاب هرمزگان

حضور 670 ناشر داخلی و خارجی در نمایشگاه کتاب هرمزگان

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی هرمزگان گفت : در نمایشگاه کتاب هرمزگان ، بیش از 670 ناشر بین المللی ، داخلی و استانی شرکت دارند .

درویش نژاد در مراسم گشایش سیزدهمین دوره نمایشگاه بزرگ کتاب هرمزگان در بندرعباس افزود : در این نمایشگاه 66 هزار عنوان کتاب در 441 غرفه ارائه می شود که از این شمار 56 هزار عنوان کتاب داخلی و 10 هزار عنوان کتاب از ناشران خارجی است.

وی گفت : برای نخستین بار بیش از چهارده کشور خارجی از جمله انگلیس ،آلمان روسیه ،سوریه، کره شمالی، هند ،لبنان و عراق دراین نمایشگاه شرکت کرده اند .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود : پنجاه رسانه دیجیتال هم در دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال این نمایشگاه فعال است.

درویش نژاد گفت : کودک و نوجوان ، بین الملل، آموزشی،فرهنگی و اجتماعی از مهم ترین موضوعات کتابهای سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان است.

وی افزود : نقد و بررسی کتاب با حضور نخبگان و دانشجویان دانشگاه ، اجرای نمایش طنز، معرفی کتاب ، اجرای برنامه های هنری کودک و نوجوان ، برگزاری نشستهای تخصصی و کارگاه تخصصی با عنوان گفتگوی کتاب از برنامه های جنبی این نمایشگاه است.

درویش نژاد گفت : فروش کتاب با 30 درصد تخفیف ارائه و کارت الکترونیک برای اصحاب رسانه ، فرهنگیان و دانشگاهیان داده می شود .

سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان صبحها از ساعت 9 تا 12 و عصرها از ساعت 16 تا 21 در محل نمایشگاههای دائمی واقع در سه راه جهانبار در بندرعباس برپاست.

سیزدهمین نمایشگاه کتاب هرمزگان تا 16 بهمن دایر است .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما