جهش تولید | پنج‌شنبه، ۸ آبان ۱۳۹۹

تووار بهار - نمایش محتوای تلویزیون

 

 

نمایشگر دسته ای مطالب

تووار بهار

با توجه به اینکه نوروز یکی از مراسم بسیار کهن تاریخ ایران زمین است و از دیرباز تا کنون به پاس نو شدن طبیعت و روییدن سبزه  و گل ، گردش ایام و گذرا بودن عمر را به انسان متذکر می شود ویژه برنامه تحویل سال 1397 با عنوان تووار بهار با هدف توجه به زندگی مردم و ساده زیستی و اهمیت آیین های نوروزی و باورها و عقاید مردم استان هرمزگان از سیمای خلیج فارس تهیه و پخش می شود.

باتوجه به مقارن شدن این برنامه با شب شهادت امام هادی(ع) قصد داریم با حفظ حرمت و شأن این امام بزرگوار با آداب و رسومات مردم هرمزگان به استقبال سال نو برویم . سعی بر این است اجرای بخش زنده در آستانه امامزاده سیدمظفر اجرا شود و با گرمای حضور مفاخر، خانواده شهدا، روحانیون، هنرمندان، ورزشکاران ، نیروهای انتظامی و امدادی که در ایام نوروز زحمات زیادی در برقراری نظم و آرامش دارند گفتگویی داشته باشیم و از تلاششان تقدیر نماییم.

در  بخش گفتگو با کارشناس برنامه درباره نوروز در هرمزگان و مراسم مختلف مطالبی گفته می شود.

تووار بهار آیتمی با عنوان مهر ساحل دارد که با حضور در خانه سالمندان ، موسسه خیریه و... به جهت احترام و تکریم این قشر از جامعه و دعوت مردم به حمایت و سوق دادن آنها برای به جا آوردن صله رحم تولید می شود.

توواربهار از بخش های متنوعی تشکیل شده است از جمله گفتگو با خانواده شهدا و ایثارگران ، نخبگان علمی ، آیین و مراسم های نوروزی ، مراسم نوروز دریا ، گزارشهای مختلف تبریک عید و حال و هوای خرید است .

توواربهار(صدای بهار) در 1 قسمت 180 دقیقه روز سه شنبه ساعت 16 از سیمای خلیج فارس به صورت زنده پخش می شود.

Loading the player...
سال تولید: 1397
عوامل تولید:

تهیه کنندگان: علیرضا زارعی

کارگردان: علی خائف

طراح و نویسنده: زهرا کریمی ، علیرضا زارعی

مجریان:عوض پور، احمدی