رونق تولید ملی | شنبه، ۱۰ اسفند ۱۳۹۸

تودیع و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان - نمایش محتوای خبر

 

 

تودیع و معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان

معاون امور مجلس و استانهای سازمان تبلیغات اسلامی گفت : حضرت امام خمینی (ره) به عنوان پیر و مرشد ما را از ظلمت به سمت روشنایی هدایت کرد .

حجت الاسلام علی دارابی در مراسم معارفه مدیر کل تبلیغات اسلامی هرمزگان در بندرعباس گفت : در کشور 100 هزار خواهر مبلغ داریم که فارغ التحصیلان رشته های معارف در دانشگاهها و حوزه علمیه هستند .

وی با اشاره به اینکه 94 هیئت مذهبی و تشکل دینی در کشور وجود دارد افزود : این هئیت ها و تشکل ها نقش مهمی در مقابله با خرافات و زوددن آسیب های اجتماعی دارند .

نماینده مردم بندرعباس ، قشم ، حاجی آباد ، بندرخمیر و ابوموسی در مجلس شورای اسلامی هم در این مراسم با تبریک دهه فجر انقلاب اسلامی گفت : اگر امروز در کشور آزادی ، استقلال ، خود باوری و اعتماد وجود دارد همه مدیون حضرت امام خمینی (ره) هستیم .

احمد مرادی افزود : یکی از اهداف جمهوری اسلامی ایران موضوعات فرهنگی است و همه ما باید برای توسعه این هدف تلاش کنیم .

معاون سیاسی و امنیتی استاندار هرمزگان هم در این مراسم گفت : یکی از یادگارهای امام خمینی (ره) ایجاد سازمان تبلیغات اسلامی است .

بهروز اکرمی افزود : امروز زمانی است که ما به شدت به وجود روحانیت نیازمندیم و با تلاش این قشر باید آسیب های اجتماعی جامعه را از بین ببریم .

وی با اشاره به اینکه سازمان تبلیغات نقش مهمی در جامعه دارد گفت : روحانیت باید احساس مسئولیت بیشتری کنند.

امام جمعه موقت بندرعباس هم گفت : مردم استکبار جهانی را با فریاد الله اکبر از سرزمین خود بیرون راندند و لرزه به تن آنها انداختند .

حجت الاسلام فروزان نژاد افزود : رییس جمهور آمریکا ورود ایرانیان را به این کشور منع کرده است چون آنها از این مردم می ترسند .

در پایان این مراسم علی اکبر انصاری راد به مدت یک سال به عنوان مدیر کل تبلغات اسلامی هرمزگان معرفی و از زحمات حجت الاسلام سید شکر الله زندوی قدردانی شد .

منبع : خبرگزاری صدا و سیما