جهش تولید | پنج‌شنبه، ۱۳ آذر ۱۳۹۹

توجه رسانه ای صدا و سیمای خلیج فارس به فریضه امر به معروف و نهی از منکر - نمایش محتوای خبر

 

 

توجه رسانه ای صدا و سیمای خلیج فارس به فریضه امر به معروف و نهی از منکر

نشست هم اندیشی و هماهنگی برای اجرای برنامه های رسانه ای در حوزه امر به معروف و نهی از منکر با حضور مسئولین این ستاد در مرکز خلیج فارس برگزار شد.

مدیر کل صدا و سیمای خلیج فارس در این نشست گفت : برنامه های صدا و سیما غالباً  مربوط به امر به معروف و نهی از منکر است و امر به معروف و مصادیق آن جلوه بارز برنامه‌های تولیدی این مرکز است .

مهران جلائی افزود : هدف صدا و سیما ، امر به معروف ، الگو سازی و هدایت مردم بر اساس نیاز و مصلحت جامعه است که امیدواریم با تعامل هر بیشتر با ستاد امر به معروف استان بتوانیم برنامه های هدفمند و زود بازده در راستای نهادینه نمودن این واجب الهی در صدا و سیمای خلیج فارس داشته باشیم.

دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر هرمزگان هم ضمن تقدیر از تلاش‌های ارزنده صدا و سیمای استان ، نقش صدا وسیما را در الگوسازی و هدایت جامعه مهم و ارزنده ارزیابی کرد و گفت : صدا و سیما و رسانه‌ها نقش مهمی در اشاعه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر در جامعه دارند.

حجت الاسلام اسماعیلی افزود : صدا و سیما  با همراه کردن کارشناسان، صاحب نظران، برنامه سازان و عوامل تولید، نقشی تاثیرگذاردرآموزش،  فرهنگ سازی، گسترش معروف و جلوگیری از منکرات ایفا کند .