رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) برای برگزاری انتخاباتی آرام - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) برای برگزاری انتخاباتی آرام

مدیر کل اطلاعات هرمزگان با اشاره به در پیش بودن سه انتخابات در 29 اردیبشهت گفت : سربازان گمنام امام زمان (عج) از ماهها قبل در راستای امنیت و ایجاد زمینه حضور حداکثری مردم تلاش شبانه روزی دارند.

حجت الاسلام سلیمی در نشست خبری به مناسبت هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) در بندرعباس افزود : سربازان گمنام امام زمان (عج) با اشراف کامل وضعیت استان را رصد می کنند ، چون برگزاری انتخابات در شان نظام در گرو سه اصل سلامت ، امنیت و حضور حداکثری مردم است.

وی گفت : این اداره کل با ارائه به موقع پاسخ استعلام بیش از 8 هزار و 850 داوطلب شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا با در نظر گرفتن اصل انصاف و حق الناس و حق نظام در راستای برگزاری انتخاباتی سالم و بدون حاشیه نقش مهمی داشته است.

مدیر کل اطلاعات هرمزگان افزود : سربازان گمنام که مجهز به دانش و امکانات فنی روز هستند توانسته اند 30 نفر از عناصری که در گروهها و فضای مجازی با فعالیت ضد دینی تلاش در جهت انحراف افکار عمومی داشتند ، شناسایی و تحویل مراجع قضایی دهند.

حجت الاسلام سلیمی گفت : نظام جمهوری اسلامی ایران نمونه واقعی از مردم سالاری دینی است که مردم در تعیین سرنوشت خود دخالت مستقیم و آزادانه دارند .

وی افزود : با درایت و اقتدار سربازان گمنام امام زمان (عج) و با همدلی و وحدت تشیع و اهل سنت ، تلاشهای جریان های تکفیری به نتیجه ای نرسیده است.

مدیر کل اطلاعات هرمزگان گفت : اکنون هرمزگان یکی از امن ترین استانهای کشور است و  این اداره کل از سرمایه گذاری و تولید و اشتغال حمایت می کند.

منبع : خبرگزاری صدا و سیما